Depaj je prvi među Lavovima - dva komada Nantu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 18.04.21. | 23:00

Kapitenska partija - 1:2

Lion vozi na pogon Memfisa Depaja! Prvi među lavovima, prvi među jednakima, predvodio je Lion do važne pobede na gostovanju Nantu na kom je njegov tim slavio sa 2:1 (2:0). Oba gola bila su upravo delo Depaja.

Želeo je Lion od samog početka da što pre dođe do pogotka kako bi mu bilo lakše da igra u nastavku i nisu njegovi navijači mnogo čekali na gol. Igrao se peti minut kada je Paketa vrlo lepo prosledio loptu na levu stranu gde se našao Depaj i jednim potezom prevario golmana.

Spoljnom u suprotan ugao i to je bilo to. Lion je poveo sa 1:0.

Zasluge za drugi pogodak Liona idu Ekambiju koji se našao u šansi ispred gola Nanta, golman Lafont je reagovao i dosuđen je penal. Teška odluka za sudiju, ali na kraju je odlučio da pokaže na belu tačku.

Depaj je preuzeo odgovornost i nije promašio.

Do kraja utakmice Nant je uspeo da postigne jedan gol preko Paloja u 60. minutu, ali do kraja meča nije bilo promena.

Posle ove utakmice Lion ima 67 bodova i četvrti je na tabeli. Monako je treći sa 68, PSŽ drugi sa 69, a prvi je Lil sa 70. Kakva gužva u vrhu Lige 1!

FRANCUSKA 1 – 33. KOLO

Lil - Monpelje 1:1 (0:1)