DETE MONSTRUM! Haland - Sevilja 5:4 (VIDEO)

pre oko 3 godine

Opasan igrač, bio bi dobar naslednik Leve, ali je rekao da neće u Bayern.
i

igimigi955

vratite fudbal, vratite kradje, vratite pogrešne odluke sudija, golove iz ofsajda, vratite slavlje poslije gola.... ovo je negledljivo, go, nije go, penal iz prošlog napada, šta je ovo?

druze

ti blage veze o fudbalu nemas, borusija igra sa pola sastava, u prvom mecu ih opegla a trebala jos koji da da, sad vode 2-0 , vode do 96min, i ti mlatis tu bolja ekipa ispala...to mozda samo kod tebe ,kao i sto je juve bio bolji pa ispao od porta.
@

@@@

Nije još igrao protiv kvalitetni odbrambeni igrača
e

el Maestro

Kako nije druze, Bajernu 2 gola, Sevilji 5, Lajpcigu 2 zadnji put, sve su to dobre ekipe. Momak najbolji strelac LS do sada, vec je 10 gola dao a ima samo 20 godina. Zver!

sporettiganj

Jeste igrao. Protiv Markinjosa i Kimpembea i nije mogao ni da prdne ! Allez Paris
a

aliez

Cini mi se da je 2 dao tvom plasticnom klubu. u pobjedi 2-1 , pa se informisi malo.

Terry

Porto! Sta reci jes da su odvratni ali sa igracem manje 70 minuta izbacuju Bljuventus u sred Torina!
S

Samo pitam

Izašao iz Blekijevog džepa?
9

951357

07.08.16

Da se igralo jos koji minut duze,svasta bi bilo.Dortmund je vrlo vrlo haoticna ekipa.U stanju su,bez obzira da li je u pitanju Bundes liga ili Evropa,da vode dva razlike,pa da ne pobede.U stanju su da gube dva razlike,pa ne izgube.Preokreti,pozitivni,negativni,svasta se tu desava.Mogu da daju golove kao na traci,svakome,mogu i da primaju golove kao kisu,od svakoga.Zaista jedna haoticna ekipa,u svakom smislu.Sevilja u padu forme,ispali iz Kupa,u prvenstvu takodje malo pali,niko nije ocekivao poraz u prvom susretu od Dortmunda,s obzirom na tadasnju formu oba tima.Ali,malo im je falilo a prodju,mozda i samo koji minut jos.

vladaHM

Kakvi su ovo penali na obe strane? Kakvo je ovo ponavljanje penala? Razumem da golman izadje metar ali brate ovo nije ni cetvrtina metra. Sramota od sudije je ovaj Turcin.
b

bakikiza

borusija nije zazluzila da ide dalje dp razbila ih sevilja da su dali go 10 m ranije izgubili bi neznam kako su dopustili dva gola da prime od sevije
p

predji

tio na bejzbol, nije fudbal za tebe.
e

ecka siti

Ne znam zasto vi sa mocarta volite toliko da uvelicavate i preterujete. . . SVI VIDIMO DA DECKO NIJE NESTO NARUCITO LEP. . . ALI NIJE BAS NI MONSTRUM. . .
D

Delija penzioner

Dortmund nije zaslužio ovu poziciju , efikasna ekipa ali veoma lako primaju gol , a kad prime jedan nemogu da se sastave , da je bilo još 5 minuta igre izgubili bi utakmicu , to se i desilo protiv Bajerna , nerazumljivo da onoliko prekršaja igrača Sevilje sudija nije sankcionisao...
B

Brko

Mislim da niko nije rekao da Haland daje golove samo na malim utakmicama. Sevilla mnogo bolja, ali opet nisu našli rješenje za savršene kontre Borussie. Rakitić je morao igrati od početka.. Dortmund na kraju džaba sebi stvorio probleme. U zadnjem napadu Seville, samo da je neko opucao po golu, čini mi se da bi lopta ušla u mrežu. Svejedno, drago mi je zbog Dortmunda, šteta što nisu pobijedili i ovu utakmicu, zbog koeficijenta Bundeslige... Ali dobro. Ako budu imali sreće sa žrijebom, možda bi mogli i do 1/2 finala.