Komentari na vest

Ekstaza u Andaluziji! Istorijski potpis čileanske sede glave, Betis u Ligi šampiona posle 21 godine

l

laki100

pre oko 1 mesec

Ovakav Betis će mnogima praviti probleme u Evropi
j

jelenal19

pre oko 1 mesec

Betis konačno tamo gde realno i pripada godinama
v

vanjaaa03

pre oko 1 mesec

Kakav posao je napravio stari lisac iz Čilea
a

aleksss99

pre oko 1 mesec

Andaluzija večeras stvarno ima razlog za veliko slavlje
s

sale01323

pre oko 1 mesec

Isko i Antoni igraju fudbal života kod Pelegrinija
d

dacika75

pre oko 1 mesec

Betis u Ligi šampiona posle 21 godine, nestvarno

Ivan Tokai

pre oko 1 mesec

Pelegrini je doktor, čovek preporodio Betis potpuno
s

sinisadj

pre oko 1 mesec

dajte nesto o Isku...covek juce plakao sto je usao u LS sa Betisom...a vec ih ima pet osvojenih sa Realom....veliki igrac

FC RED STAR

pre oko 1 mesec

Pelegrini,živa legenda

Daniel33

pre oko 1 mesec

kako je došao antoni iz man.uniteda oni procvetali a tamo nije valjao, baš čudno

bet366.dx.am

pre oko 2 meseca

Zasluženo. Biće zanimljivo u Ligi Šampiona sledeće sezone.
g

gnrslash

pre oko 2 meseca

Pelegrini doktor, znao da je odlican posao sto je preuzeo Betis. Meni licno Betis jedna od omiljenijih ekipa iz Spanije

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Svaka čast Betisu i Pelegriniju. Navijam za Valensiju ali u Španiji mi je posle njih najdraži Betis. Zaslužili su ovo i prošle godine su bili blizu ali sledeće sezone opet ćemo gledati majstora Antonija u LŠ.

djole.

pre oko 2 meseca

Svaka njima cast ali ono protiv Brage beše teško brukanje.

Nemanja Milijanovic

pre oko 2 meseca

Kad neko zna, on zna

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Svaka čast za Betis

Nemanja Simic

pre oko 2 meseca

Bice zanimljivo do godine

Djordje Jovanovic

pre oko 2 meseca

U sto mi je drago jedan drag tim ceo zivot divnih boja navihaca i grada svaka cast,zasluzeno sjaji Pelegrini stara skola majstor jedva cekam da krene ls da navijam za betis

Dušan Petrović

pre oko 2 meseca

svaka čast za betis!
D

Dejan87ns

pre oko 2 meseca

U sto mi je drago jedan drag tim ceo zivot divnih boja navihaca i grada svaka cast,zasluzeno sjaji Pelegrini stara skola majstor jedva cekam da krene ls da navijam za betis!

Aleksandra1994

pre oko 2 meseca

Najvise mi drago zbog Iska iako je odigrao samo 6 utakmica ove sezone zbog povrede. Ljubimac Betisa, bice sjajno videti opet kako plese u LS #22

Darko Vostic

pre oko 2 meseca

Svaka cast za betis igraju lep fudbal
m

mixica

pre oko 2 meseca

Simpatican klub i ekipa zasluzili su da igraju Ligu sampiona Pelegrino stari lisac i odlican trener
D

Deki maky

pre oko 2 meseca

Od 13-19 svi mogu da ispadnu,pa cak I onaj drugih deo koji navija za Sevilju...

Psycho Machine

pre oko 2 meseca

najpotcenjeniji trener danasnjice vrlo verovatno.
S

Staniša Žugić

pre oko 2 meseca

Ко је гледао његов Виљареал или Малагу зна каква је то лепота од игре била

vacke86@gmail.com

pre oko 2 meseca

Betis igra prelep fudbal, imaju neverovatnu podršku i zasluženo su tu gde jesu.
i

ivicamo

pre oko 2 meseca

Jedan je majstor pelegrinnooo
N

Nezz63

pre oko 2 meseca

Razlika između osmog na tabeli i osamnaestog samo 5 bodova. Ovo će biti najluđa borba za opstanak ikad. Niko nije siguran.

Slobodan Ristovic

pre oko 2 meseca

pelegrini je odlicam

Lalala

pre oko 2 meseca

Veliki strucnjak pre svega, ali njemu iz ociju sija dobrota!
н

нс бој

pre oko 2 meseca

Ваљда ће још мало појачати екипу.Играју добар фудбал,ал сада ЛШ и Примера,ту треба доста јаких играча.
N

Natalii29

pre oko 2 meseca

pa bilo je i vreme da pobede..
П

Професор

pre oko 2 meseca

Пелегрини је велики тренер! И господин. Потцењен јер није извикани саморекламер. Ко је гледао његов Виљареал или Малагу зна каква је то лепота од игре била. Посебна прича што су га отерали из Мадрида да би онај паркиша аутобуса за 3 године узео једну титулу и куп и дословно набио прст у око сада покојном Виљанови....
N

Nebitan10

pre oko 2 meseca

Najvise mi drago zbog Iska iako je odigrao samo 6 utakmica ove sezone zbog povrede. Ljubimac Betisa, bice sjajno videti opet kako plese u LS #22
b

bojanboskovic

pre oko 2 meseca

Svaka čast, zaslužili su.
S

Serb

pre oko 2 meseca

Ziveoooo Betis!
O

Olle87

pre oko 2 meseca

Zbog ovoga je fudbal najbitnija sporedna stvar na svetu! Bravo za Betis, bravo za Pelegrinija!

srecko Janjic

pre oko 2 meseca

utakmice ne računaju tako da se ogradjujem unapred ali je svakako pisac teksta mogao da sve ovo objasni pa ne bi bilo nedoumice.
F

Fanste933

pre oko 2 meseca

pa dobro su se i setili da pobede, naporno je bilo gledati
D

Dejviddd

pre oko 2 meseca

Uvek su mi bili drazi od one Sevilje, takodje specificne boje i dresovi, freneticna publika.

Novi

pre oko 2 meseca

Kako je ovo lepo videti!Puno mi je srce zbog ovoga.

Lucky69

pre oko 2 meseca

Prava fudbalska romantika. Betis je veliki klub i Pelegrino je ozbiljna faca! Bice lepo gledati ti ih u LŠ.
P

PD

pre oko 2 meseca

Biće lepo gledati ih ako pisac teksta nije možda predvideo da sezona u Evropskim takmičenja nije još završena. Sam prolazak Rajo Valjekana u finale mislim da nije dovoljan ukoliko se desi da izgube u finalu a da Frajburg dobije u finalu lige evrope, tada bi Nemci prestigli Špance, bar je tako matematički moguće. Možda se te finalne utakmice ne računaju tako da se ogradjujem unapred ali je svakako pisac teksta mogao da sve ovo objasni pa ne bi bilo nedoumice. Sportski pozdrav
P

PD

pre oko 2 meseca

Ajd baš bih voleo ovi što su mi dali minuse da objasne zašto. Interesuje me ne tvog minusa nego da razreše dilemu koju sam postavio, da li se finalne utakmice boduju ili ne, jer ako se boduju matematički nije gotovo.
P

PartizanCelsiDeportivo

pre oko 1 mesec

@PD Prijatelju, imaš sve informacije na stranici FootballMeetsData da ne lomiš glavu oko toga za džabe. Mozzart između ostalog i od njih prikuplja informacije vezano za rangiranje liga itd. Ukratko, Betis ide sigurno u LŠ, a ako želiš možeš i sam to da proveriš.

alexandar1987

pre oko 2 meseca

svaka čast,biće lepo gledati ih u LS
d

dekadent

pre oko 2 meseca

Cestitke Betisu, vec godinama unazad pocetkom sezone se nadam Betisu u prvih 4 kako bih ih gledao u LS i nikako da uspeju, ali sad konacno mogu da kazem da jedva cekam da ih vidim tamo!

Alen Nuka

pre oko 2 meseca

Zasluzili su bice spektakl