Komentari na vest
Fijasko šampiona Mađarske, fešta na Poljudu pred dvomeč za koji Split živi i Ajaksov remi u Irskoj
kocha77
pre 2 dana
e moj partizane drzis sve negativne rekorde u svojim rukama...hahhaa....za ovo nisam znao do sad

Aleksandar3006
pre 3 dana
Pogledajte kakvi parovi i onda neko kaže igraće LK klubovi poput Drite, Larma, Red Impsa, Borca a Partizan ne igra a Partizan, Austrija i još neki klubovi dobiju timove koji su bar duplo skuplji od njih a Red Impsi igraju protiv Larna koji bi ispao iz Superlige Srbije.
Otac Makarije
pre 3 dana
Atalanta je glavni favorit za osvajanje
S
Srbenda 77
pre 3 dana
Evo vam primer šta znači biti prvak države, igraju u plejofu Larne i Linkoln iz Gibraltara, Borac protiv Vingikura ,igraš samo sa prvacima država i uvek slabiji protivnik,faktički 80%igra grupne faze
Z
Zivko57
pre 3 dana
Al je ovo sa rezultstima strasno
Valent
pre 3 dana
Haos koliko je Ajaks los, bas los
C
CH
pre 3 dana
A oni Mucenici iz Vojvodina se osramotise. A reko misli Zeleznicar kao bolji a ti vidi ona braga jedva prodje Dynamo Minsk. Znaci ova Cirkus Liga najveca sramota u Evropi. Sledece Godine se i Protivnici iz Andorre nadaju Srbima Antifudbalerima.
Aki Grk
pre 3 dana
Haos koliko je Ajaks los, bas los








