Komentari na vest

Filip Bilbija ide u Bundesligu: Dobiće platu od 1.800.000 evra! Možda bude zamena za Miloševića

nemanjaa1712

pre oko 2 meseca

Svaka cast momak

Ivana Radovanovic

pre oko 2 meseca

Dobar je igrac,plata još bolja
C

Cmoljo

pre oko 2 meseca

Kakve veze imaju Milosevic i Bilbija.Jedan je centralni spic,a drugi krilo.Nikakve poveznice tu nema u smislu da su jedan drugom konkurencija.

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Mi ovakvog igrača nemamo a momak je rad da igra za Srbiju i nije mi jasno kako još nije dobio poziv...
m

mladi23

pre oko 2 meseca

A da probate da ga privolite za reprezentaciju..?
S

Slaviša Trifunović

pre oko 2 meseca

Свака част,плата је одлична.

Mersija Mujezinovic

pre oko 2 meseca

Dobar igrac,vreme je da se okusa u Bundesligi,dosta je bio u cvajti