Komentari na vest
Filip Bilbija ide u Bundesligu: Dobiće platu od 1.800.000 evra! Možda bude zamena za Miloševića
nemanjaa1712
pre oko 2 meseca
Svaka cast momak
Ivana Radovanovic
pre oko 2 meseca
Dobar je igrac,plata još bolja
C
Cmoljo
pre oko 2 meseca
Kakve veze imaju Milosevic i Bilbija.Jedan je centralni spic,a drugi krilo.Nikakve poveznice tu nema u smislu da su jedan drugom konkurencija.

Aleksandar3006
pre oko 2 meseca
Mi ovakvog igrača nemamo a momak je rad da igra za Srbiju i nije mi jasno kako još nije dobio poziv...
m
mladi23
pre oko 2 meseca
A da probate da ga privolite za reprezentaciju..?
S
Slaviša Trifunović
pre oko 2 meseca
Свака част,плата је одлична.
Mersija Mujezinovic
pre oko 2 meseca
Dobar igrac,vreme je da se okusa u Bundesligi,dosta je bio u cvajti
Uživo
Tenis
Najava mečeva
petak | 26.06.2026.
subota | 27.06.2026.

.jpg.webp)


.jpg.webp)



