Komentari na vest

Fjorentini bod kô kuća, za Leče i Štulića sledi sudbonosnih 10 dana

S

Slaviša Trifunović

pre 2 meseca

Izvlači se Fiorentina a bilo je gusto.
u

uefamafia

pre 2 meseca

Leće out.
C

Cofi998

pre 2 meseca

E moje Lecce, steta
m

miconis1

pre 2 meseca

Fiorentinina sreca je sto Seria A nije vise kvalitetna liga pa su se ove godine izvukli bez ispadanja u nizi rang.
n

neconi1122

pre 2 meseca

Ma fiorentina dobije lazio a ne mogu lece nesto nije kako treba

Jovan Jovanovic

pre 2 meseca

Prezivece obe ekipe , fiorentina sve gora i gora ali opstaju nekako

Aleksandar Bezbradica

pre 2 meseca

Inter je prvak i tu više nema dileme u Kalcu

Batina1

pre 2 meseca

Nerešeno je bilo realno.

nikoladj789

pre 2 meseca

Veliki bod!!!

Jelena Doncic

pre 2 meseca

US Lecce pokazao reakciju, ali kasno za nešto više od minimalnog pomaka. U ovakvim mečevima razlika između opstanka i borbe za goli život je upravo – pragmatizam
B

Blaki

pre 2 meseca

Fiorentina velikan kalča.
m

milan tesic

pre 2 meseca

Nameštene utakmici treba pisati peticije za gašenje UEFE ovo vise nije fudbal postaje smesno
m

mixica

pre 2 meseca

Ocekivao sam da ce Lecce uzeti bar bod,ali zasluzili su sva tri celo drugo poluvreme su napadali Fiorentina nije presla polovinu

Miki Milikic

pre 2 meseca

najvise bih zeleo da iduce godine opet vidim Leece u prvoj ligi

Elvis Fejzic

pre 2 meseca

Na šta je spala Fiorentina posle takvih igrača ko Batistuta, Luka Toni , Mijatović , Džeko.

Zivot je igra

pre 2 meseca

borba neprestana šta reći zato je to italijanska liga.

Jakov

pre 2 meseca

Steta sto nije dobila