Komentari na vest

Gelor Kanga: Dugo već razmišljamo o Partizanu

E

El Guapo

pre preko 4 godine

Voleo bih da imamo bas dobar derbi,da padnu 3+ gola…Pa i da izgubi Zvezda,opet bih bio zadovoljan,samo jedan derbi da bude kako treba,bez lopti unazad,bez bunkera…Ali to su samo zelje puste, 0-2 gola…1:1,1:0,0:1…
E

E pa

pre preko 4 godine

Ljubi te brat nemoj crveni!!!
S

Spiritus movens

pre preko 4 godine

Ako sudjenje bude posteno, Zvezda ne bi trebalo da ima problema da pobedi.
F

Familija

pre preko 4 godine

Biće to kangovsko veče NAPRED ŠAMPIONI samo napred gazi familijo
Y

Yui

pre preko 4 godine

Do sada Partizan jurio vas sad vi Partizana