Komentari na vest
Glazgov i Škotska se tresu, Old Firm je šansa Seltika i nada Rendžersa
K1K1
pre oko 2 meseca
🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒🆒
Š
Široki brijeg
pre oko 2 meseca
Uz hearts klub koji je igrao u ovom gradu nekad davno ponovilo se
D
Dejan23
pre oko 2 meseca
seltik do pobede lagano
Mismis
pre oko 2 meseca
Dobija Celtic ovo danas birba do kraja nadam se da Hearts osvaja u zadnjem kolu
S
Strucnjak No1
pre oko 2 meseca
Seltik lagano dobija ne primajte se... Nego ko ima koni dinar nek uplati j poslusa me, na drugoj vesti sam napisao isto samo slep ne vidi da danas po komandi Rendzers mora izgubiti cak i da ne zeli.
M
Mare990
pre oko 2 meseca
Ko ti drma kavez? Celtic be mora nista a Rendzers ce dati sve da dobije ovaj mec!
S
Strucnjak No1
pre oko 2 meseca
@Mare990 javi se posle utakmice da vidimo ko je znao unapred pobednika a ko verovao u bajke...
Radosav Ikovic
pre oko 2 meseca
Seltik sigurno dobija,odlucice poslednje kolo.
a
andja v
pre oko 2 meseca
zakuvalo se u skotskoj zestoko prava liga
Vojkan Zivulovic
pre oko 2 meseca
Srcem uz Hearts-e!
Goran Ivanovic
pre oko 2 meseca
Ide seltik do pobede
ivanovicg09@gmail.com
pre oko 2 meseca
Lud je to derbi. B
jovan1111
pre oko 2 meseca
mora Seltik da osvoji titulu
G
Gostgost
pre oko 2 meseca
Ajmo Rendzersi, do pobede. Da Harts bude sampion!
b
bojanboskovic
pre oko 2 meseca
Konačno da neko prekine niz.
T
Tata Martino
pre oko 2 meseca
Veliki derbi svakako! U Srbiji ogromna većina navija da Harts uzme titulu, osim par zaluđenika, kao što su Aca iz Ortodoks Keltsa, koji navija za Seltik! Rendžers se neće skloniti danas, igraće baš jako, da bi svom mrskom rivalu pomrsio račune! Tipujem za jači ulog iznenađenje X2!








