Gobeljić rešeta Spartak, prvi put u karijeri dvaput strelac u meču (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 09.10.22. | 16:32

Desni bek Crvene zvezde posle odlične igre protiv Ferencvaroša raspoložen i u susretu sa Spartakom

Fudbaleri Crvene zvezde rutinski odrađuju meč 14. kola Mozzart Bet Superlige protiv subotičkog Spartaka, a blista Marko Gobeljić.

Desni bek crveno-belih dvaput je u prvom poluvremenu matirao nekadašnjeg golmana Zvezde, Filipa Manojlovića, što mu je prvi put u karijeri da je dao dva gola u jednom meču.

Precizan, doduše uz malu pomoć protivničkih igrača koje je pogodila lopta i promenila pravac, Gobeljić je bio u 20. i 38. minutu, a među strelcima se našao i Kings Kangva.

U 41. minutu Zambijac je upisao svoj peti gol ove sezone, ali prvi u Mozzart Bet Superligi još od jula.

Već na poluvremenu može se konstatovati da tim Miloša Milojevića u sjajnom raspoloženju putuje u Budimpeštu na novi megdan sa Ferencvarošem u Ligi Evrope (četvrtak, 21.00). Posle beogradskih 4:1 sa Mađarima, crveno-beli su efikasni i na domaćoj sceni.