Golmanu Kindije smeje se cela Rumunija, ima i zašto (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 06.05.23. | 01:36

Gol kakav se retko viđa za Petrolul

Golovi sa svih strana sveta danas se putem interneta prenose na sve meridijane brzinom munje, pa nije ni čudo što se scenama iz Rumunije smeje cela planeta.

Antiheroj dana je golman Kindije Katalin Kabuz, koji je na neverovatan način primio gol na utakmici protiv Petrolula. Dva tima su se srela u plej-aut grupi prvenstva Rumunije, Kindija je vodila 1:0, bodovi su joj bili mnogo potrebniji nego gostima, ali...

Igrao se 50. minut kada je Diomande odlučio da šutira sa dvadesetak metara. Niti je to bio posebno snažan, a ni precizan udarac. Jedino što je lopta odskočila ispred zbunjenog golmana Kabuza i pogodila ga u – glavu! Od glave se odbila pravo u mrežu.

Tim komičnim pogotkom Petrolul je izjednačio, a onda je uspeo i da preokrene golom Grozava u 77. minutu i da dobije utakmicu. Kindija je sad u ozbiljnim problemima. A, možda ni Kabuza ne bude pred golom u sledećem meču...