Komentari na vest

Gvardiolino oružje za osvajanje planete se otelo kontroli: Halandovih šest golova na četiri meča, Palasu malo i 2:0

Ć

ĆelaviĆelo

pre preko 1 godinu

Kakav raspored na početku sezone za Palas sunce ti ,aston vila,arsenal,liverpuul i city
G

Grrrristic

Odvratna ekipa. Tačno se vidi kad bi nastupila ekonomska kriza u klubu da bi svi pobegli glavom bez obzira. Lažni osmesi i grljenja, proslave. MLS ekipa.

Lemi

E brate samo pazi da ti ne upadnu suze u zvucnik, pokvarice ti se telefon
M

Ma da

U Liverpulu bi u slučaju nuklearke igrali fudbal i držali se za ruke na sredini terena xD
k

kolodin

Decko pametno bira klubove gdje ce igrati, Salzburg, Dortmund, City...
H

Hahahah...

Lako im je...Treba plastiku održati da se ne istopi...Kao poslednje kolo, i sada iz 2 u 1...ODVRATNI PREVARANTI !!!
f

faki

Najbolje da se uvede zlatni gol u regularnom delu utakmice, ko prvi da gol pobedjuje i kraj utakmice, jel to u redu ?

Mr 007

Ma nije uopste sumnjiva utakmica u pitanju. Gubili su 2-0 na poluvremenu,a na kraju je 4-2. Da se takva utakmica desila u nasem cirkusu od lige,bilo bi nepodnosljive kuknjave.🤣
м

м11

И поново, што би рекли велики познаваоци фудбала овде, у овом тренутку Халанд је велики промашај.
r

rea

Meni su i pre utakmice bila interesantna ona poređenja Nunjeza i Halanda, kako se raspadaju i jedan i drugi. jedan dobio više crvenih kartona nego li je dao golova, drugi dao 3 gola na 3 utakmice (pre ove).

Darko55

Nesto su utihnuli ovi sto su prozivali Halanda da je drvo.
R

RealanBre

lako je top igračima da daju golove kad iza sebe imaju mašineriju koja radi za njega. Neka dodje u neki žnj tim pa da vidimo koliko će se nadavati golova.
R

Realno mislim...

...da nema glupljih komentara od ovakvih idiotarija.... Lako ovo, lako ono, a svi iza tastature najpametniji
D

Darko55

Bio je u Salcburgu i davao golove, bio je i u Dortmundu i trpao sve redom. Dao je za Dortmund 11 golova u sezoni u LS. Treba da dodje u Napredak da bi ti bio zadovoljan?

NemanjaKZ

Pa znas sine fudbal je timski sport. Imas ti i drva koja koliko god dobre igrace imaju iza sebe ne mogu vola u dupe da pogode.
L

Ljubanjac

Imao je i Jović mašineriju koja je radila za njega pa nije mogao vola da ubode. A da, on nije top igrač. Izvini.
Z

ZNATE

onaj osecaj kad na nula dva na poluvremenu znate da ce siti dobiti u drugom a pustate drugi kanal da vidite da li ce liverpul dati 10 golova.E to vam je farmerska liga u kojoj kao svako svakog moze dobiti mos misliti
M

Mator

Za ove,što prvi put gledaju Premijer ligu,srećno!
O

Omaewa

Stons teska rupcaga, drugi mec ne zna gde bije. Siti se provukao na suv kvalitet pojedinaca

Lemi

TAJ NEZAUSTAVLJIVI TIGAR, PRAVI VIKING
A

Artur2

Najlakse ce mu bit u engleskoj potpuno losi fudbaleri,odbrane nivoa amaterskog fudbala a sve neke cijene ne daj boze .napisao sam da ce do kraja avgusta dati 10golova,al fulao sam jedino ako notingemu ne da 4...imace malo problema sa liverpulovim stoperima,ovo ostalo za njega ce bit lakse no u njemackoj..kad si klasa isto je igrao u njemackoj ili engleskoj..brz jak dobar tehnicar strasan zavrsnica,citam kretene nece on moc u englesku a ne nece haland a moze golove davat sterling i slicne tranje ko on..sad dolazi notingem,ekipa koja je ulozila150mil,mislim da se i njima sprema het trick..i da,najvise me odusevljava hulian,svaki put kad udje unese novu energiju e ekipu..volio bih ga vise gledati sa halandom..evropu oce li osvojit ne znam,al ovu mrtvu ligu sa ovom konkurencijom lagano uzimaju ovu i sledecu..
A

Andrejka

A padaži, nisi još učio u školi?
M

Multiprenos

Nisam siguran da bi Palas sa oružjem u rukama zaustavio ovaj Siti.Taman sam se ponadao da će izgubiti,da im Redsi bar priđu ali sam se poslije čudio kako su uopšte primili dva gola. Ima li neko da objasni šta je Čelsi kupio sa onim silnim milionima?Ako su se oni pojačali onda im treba bar milijarda funt još da bi ličili na nešto.Šta je onaj Kukurelja donio a da nisu imali sa Alonsom a još se vratio Čilvel?
k

koooojaaa

farmerska liga je u pitanju znas da ce siti da dobije i ako je 0 2 50 minut gore od bajerna laz od lige
a

abc

Je bolji od Vlahovića, mis'im, bilo je komentara pre pola godine da nije bolji, da Vlahović ima neke prednosti?
n

nisu ni ista

klasa..Haland radi a dusan vise naslikavanje,luka jovic za bogate
n

nemanja1512

koliko su mocni da gube 10 nula okrenuli bi.
G

Gost99

2 0 najopasniji rezultat
a

ajao

Kakav je ovo igrac,kakva brzina,tehnika ,zavrsnica uvek brutalna..
G

Gledatelj

Fantazija kako ljudi igraju, bolesno
G

Gost123

covjek kad procita vas izvjestaj sa utakmice vise ne zna ni ko je domacin ni gost, niti ko je vodio a ko preokrenuo

goranc333@gmail.com

Haha, pa Bajern i Real mogu da se igraju sa ovim debilima. Šta ovo da osvoji, sunce ti jebem!
Z

ZareiGoci

Bajern ne moze Viljareal da dobije,a Real je Siti unistio po igri?
G

Gost28

@ZareiGoci Siti je toliko unistio Real po igri da je primio 6 golova
G

Gost1992

Bajern nije onaj Bajern sa Levandovskim, evo ni Bladbah nece dobiti, Real godinu starija ekipa, videcemo...

Zeeki

Malo mi je to cudno,da od pocetka lige skoro svaku utakmicu preokrenu.
k

karfilon

Ako ti je cudno ti onda zali upravi za cudne stvari.
B

Bshsb

Prve 2 pobede bez primljenog gola, od 1:3 do 3:3 3. Kolo bez preokreta znaci, ovo je prvi preokret ove sezone, e sad sta ste ti i ovi sto ti lupaju lajkove gledali to je vec pitanje
U

Uo

Haland spektakularan, ali odbrana toliko lako prima golove i Ederson je toliko nesiguran u zadnje vreme, da u slucaju povrede Halanda ove brojne primljene golove nece imati ko da nadoknadi.
S

Sashki85

Onaj osećaj kad ti je haland x3 kapiten a siti gubi 2 0 na poluvremenu, I onda dođe drugo poluvreme 😊