Humanitarni tiket u podne: Ognjen Janković za Dom za decu i omladinu ometenu u razvoju “Veternik”

Vreme čitanja: 5min | ned. 30.01.22. | 11:08

Režiser filma “Zlatni dečko” i član “Beogradskog sindikata” nada se potencijalnom dobitku od 113.400 dinara

Nekih šest godina igrao je fudbal u SOFK Zvezdara, ali je trenirao i košarku. Kada smo kod basketa, obožavao je Skoti Pipena jer smatra da je neraskidivi deo karijere ‘Letećeg Majkla’. Navija za naše reprezentacije, ali i Zenit jer su mu uvek interesantni igrači obe sekcije kluba iz Sankt Peterburga. Član je grupe “Beogradski sindikat” i jedan je od “krivaca” za film “Zlatni dečko” koji, ukoliko niste, obavezno pogledajte.

Priča je aktuelna na čitavoj planeti. Univerzalna je zloupotreba talenta kod dece. Denis Marković, koga igra Denis Murić, u filmu je fudbaler, ali je mogao biti teniser, košarkaš ili bilo koji mladi sportista. Denisov talenat se posmatra kao Božji dar ili prokletstvo”, kaže Ognjen Janković koji tipuje za Dom za decu i omladinu ometenu u razvoju “Veternik”.

Izabrane vesti

Startujemo iz Italije gde u 14:30 sati PARMA dočekuje KROTONE. Nekadašnje Mlekadžije imaju 11 bodova više od rivala. Od poslednjih rezultata imaju remi, trijumf pa poslednji poraz. Udineze je dobio Krotone sa 4:0, današnji gosti su potom dobili sa 4:1, a na poslednjoj utakmici odigrali su nerešeno. Oba međusobna okršaja dobio je Krotone.

“KI 1”.

U 16:30 LUCERN igra protiv BAZELA. Domaći su poraženi na tri meča da bi remizirali na poslednjem, 2:2. Bazel ima pet pobeda u nizu, a na poslednjih deset duela nije poražen. Međusobni odnos je 6:2:2 kada se posmatraju poslednjih deset okršaja. Ispred Bazela je lider Cirih za koga igra naš Boranijašević.

“UG 3+”.

Mozzartov plemeniti kladilac, inspirisan istinitim pričama koje je čuo, jedan period je proučavao neka dešavanja u našem sportu. Intrigirala ga je priča o ljudskoj sudbini. Smatra da je Brazil “najluđi” po pitanju talentovane dece, roditelja, menadžera, modernog ropstva…

Ovo je moderna priča iz ugla univerzalnog značenja. Tanka linija razdvaja moral od nemoralnih stvari, neke plemenite namere od profita”, pričao je za Mozzart Sport Ognjen koji ide dalje sa dobrotvornim tipovanjem.

Selimo se u Grčku, PAOK – OLIMPIJAKOS. Duel dve vodeće ekipe, Pirejci su na poziciji jedan. Deli ih devet bodova uz napomenu da je Olimijakos dobio poslednji meč sa 2:0. PAOK ima niz od sedam pobeda, remija i poslednjeg trijumfa sa 4:0. Poslednja dva okršaja okončana su istim rezultatom, 2:1, a jednom su slavili domaći, poslednji put gosti.

“DŠ X2”.

U Belgiji KORTRIJK dočekuje KLUB BRIŽ. Domaći nastupaju bez šestorice, a gosti bez dvojice fudbalera. Briž ima suficit od 11 poena, pozitivan niz sa dve pobede i tri remija. Domaći imaju tri nerešena ishoda I poslednji poraz od Briža sa 2:0.

“KMB I1-3&II1-3”.

Tiket zaključujemo u 21:30 u Portugaliji gde igraju, PORTO – MARITIMO. Porto je lider sa ogromnim suficitom u odnosu na Maritimo. Domaći imaju niz od devet pobeda. Gosti su tri puta slavili pa remizirali, 1:1, a tako je bilo i na poslednjem međusobnom duelu. Portu nedostaju četvorica, gostima igrač više.

“PK 1-1”, završava tipovanje Janković koji ističe da je odabir Denisa Murića za glavnu ulogu pun pogodak. “Uklopilo se što je sedam godina trenirao fudbal, uloga mu je ‘legla’, sjajan je mladi glumac, velikog talenta i ekspresijom koja nije česta. Odlično je ispratio liniju priče, a lepa vest je da je film pre nekoliko dana pogledalo preko 100.000 posetilaca”.

Nešto o Mozzartovom društveno odgovornom poslovanju. Bili smo generalni sponzori studentskog sporta na Beogradskom univerzitetu. Takođe, bili smo, a i trenutno smo sponzori KK Borac, potom RK i OK Vojvodina, FK Željezničar iz Sarajeva, FK Velež, FK Vojvodina, FK Spartak iz Subotice, FK Radnički 1923, FK Napredak, KK Mege. Beting partneri smo KSS – a, OS Srbije, FSS – a, RSS, FK Crvena zvezda, KK Partizan… Svojevremeno, učestvovali smo u akciji “Bitka za bebe” i donirali smo veći broj inkubatora srpskim porodilištima.

Mozzartov 843. poznati učesnik Humanitarnog tiketa u podne, proslavljeni eks jugoslovenski i splitski fudbaler, Ivica Šurjak, sastavio humanitarni tiket za rekordnih 823.600, 00 dinara. Ivica je dobitak usmerio ka Udruženju roditelja dece obolelih od malignih bolesti – ZVONČICA.

Podsećamo na Mozzartove dobrotvorne kladioce u “Humanitarnom tiketu u podne” sa iznosima od preko 100.000, 00 dinara. To su: Andrea Trinkijeri, Ivan Jović, Strahinja Gavrilović, Vanja Bulić, Momčilo Bajagić, Uroš Tripković, Radomir Antić, Vojin Ćetković, Vojkan Borisavljević, Zdravko Čolić, Jovan Maljoković, Nenad Stojmenović, Sara Sakradžija, Milan Caci Mihailović, Miloš Teodosić, Danica Ristovski, Dimitrije Ilić, Marko Tejić, Srđan Vasiljević, Milica Mandić, Branislav Trifunović, Predrag Miljuš, Dragana Cvijić, Boris Režak, Duško Pijetlović, Prof. Branko Đurović, Duško Nikolić, Zoran Vujičić, Milan Pavkov, Ana Joković, Ivica Šurjak, Emir Kusturica, Aleksandar Srećković, Nikola Mišković, Dejan Mišković, Zoran Višić, Ljubiša Stojanović, Milan Mačvan, Nenad Brnović, Ivan Paunić, Dejan Ristić, Milena Pavlović Čučilović, Antun Novaković, Pero Antić, Ivan Ivković, Brajs Džouns, Nebojša Vučićević, Darko Tešović, Aleksandar Simetrija Đorđević, Zoran Njeguš, Milan Zelen, Predrag Jeremić, Igor Gluščević, Slavoljub Krnjinac, Mirko Milikić, Mladen Krstajić, Vanja Savić, Vladimir Lučić, Danilo Nikolić, Olja Lević, Milovan Ćirković, Danilo Anđušić, Moka Slavnić, Marko Baćović, Radivoje Lale Bojičić,Vladimir Jocović, Goran Bjelogrlić, Nenad Nerandžić, Bojan Todorović, Momir Rnić, Milica Zarić, Dušan Marković, Žarko Paspalj, Boris Pingović, Miloslav Samardžić, Vuk Saletović, Ivana Ilić, Nina Radovanović, Damir Mikec, Predrag Kolarević, Petar Grašo, Strahinja Rašović, Stefana Veljković, Predrag Kolarević, Đorđe Pejak i Bianka Buša.Top of FormBottom of Form

Tu su kompanijske donacije koje odlaze u RS. Ukoliko “prođe” humanitarni tiket našeg gosta dobitak će biti doniran za Udruženje MOJ ŽIVOT JE U VAŠIM RUKAMA, Gradiška. Naime, kompanija MOZZART svakog dana donira i uplatu od 50 konvertibilnih maraka, a eventualni dobitak ide humanitarnoj organizaciji po izboru učesnika.

Kvote su bile aktuelne u momentu sastavljanja Humanitarnog tiketa u podne!

U slučaju promene termina odigravanja meča, postgnut rezultat se smatra konačnim ukoliko je utakmica odigrana u roku od 50 sati od vremena navedenog u ponudi za klađenje. U slučaju da se sportsko takmičenje ne održi u roku od 50 sati za događaj se računa kvota 1.

Pišu: Đurđe MEČANIN / Miloš MILIĆ


tagovi

humanitarni tiket

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara