Humanitarni tiket u podne: Slobodan Jotić tipuje za lečenje Darije Pavković, 918 na 3030

Vreme čitanja: 5min | ned. 20.03.22. | 10:31

Beogradski maratonac, sa dijagnozom MS – a, na rimskom derbiju odigrao je KMB 1X&2+

Za kraj radne sedmice Humanitarnog tiketa u podne, plemenite akcije koju je patentirala kompanija Mozzart, ostavili smo jednog istinskog junaka.

Heroj jubilarnog 30. Beogradskog maratona koji je pretrčao 42,195 kilometara upkos teškoj dijagnozi je naš nedeljni poznati gost – humanitarni kladilac. Ukoliko ne pogađate reč je o Slobodanu Jotiću koji i na ovaj način prevazilazi dijagnozu MS – a.

Izabrane vesti

Slobodan, mada su ga mnogi odgovarali od velike fizičke aktivnosti, davno je postavio prvi cilj, istrčao je polumaraton. Kad je u tome uspeo, zadao je sebi novi zadatak, pretrčati duplo veću deonicu. Temeljno se pripremao, sa velikom nadom, verom, i uspeo. Nadamo se da će uspeti i u nekim novim planovima kao što su cilj da prepešači deonicu od Beograda do Hilandara. Takođe, obaveštava nas da će “Srpski tim za izazove”, u saradnji sa Beogradskim maratonom, sportskim centrom “Iskra” iz Kragujevca i sportskim klubom “Griffin” iz Jagodine nastaviti sa akcijom promocije sporta osoba sa invaliditetom. U narednom periodu, humanisti, svesni značaja zdravog duha i tela trčaće sledeće trke: 13.03.2022. Kruševac, 21km, 15. 05. 2022. Beograd, 21km, 25.06.2022. Ovčar Banja, 21 km itd.

Slobodan Jotić voli da koristi sledeći citat, “U kretanju je zadovoljstvo, a ne u mirovanju. Kretanje, to su promene, to je usavršavanje, modernizacija, reforme. Mirovanje, to je zadovoljavanje zatečenih stanja, čekanje, odlaganje, neodlučnost”.

Naš heroj svim srcem je prihvatio ideju da bude gost Mozzartovog plemenitog tiketa, da iskoristi solidno kladilačko umeće, i sastavi dobitni listić. Potencijalni dobitak naš gost iz Požarevca usmeriće za za lečenje Darije Pavković, 918 na 3030.

U 14.30 startuje dve utakmice ŠTURM – AUSTRIJA, odnosno AJAKS – FAJENORD. Šturm ima tri poena više od Klagenfurta. Nakon tri remija i pobede izgubio je svoju poslednju utakmicu. Rapid je dva puta dobio goste sa 3:0 i 3:1. Svih pet međusobnih okršaja u svoju korist rešio je Šturm. Prelazimo u Holandiju gde Kopljanici igraju derbi sa Fajenordom. Ajaks je lider lige sa osam bodova više od rivala. Domaći igraju oslabljeni, bez šestorice fudbalera, ali sa nizom od tri pobede pa poslednjeg minimalnog poraza. Poznato je da je Fajenord dva puta dobio naš Partizan sa 5:2 i 3:1. Možda statistika međusobnih duela mnogo otkriva, svih pet pobeda Ajaksa sa gol razlikom 13:0.

Na Šturm igram KMB 1&2+ i na derbi u Holandiji TGG GG3+”.

Idemo u Bundesligu gde u15:30 igraju RB LAJPCIG – AJNTRAHT. Lajpcig ima 44 poena, sedam više od Frankfurta. Lajpcig je u poslednje vreme dobijao mečeve sa 4:0, 6:1, Ajntraht ima tri trijumfa pa remi sa Betisom. Čak tri poslednja duela okončana su sa po 1:1.

TGG GG3+”

U Španiji KADIZ dočekuje VILJAREAL. Žuta podmornica ima 21 poen više od rivala. Viljareal je dobio Seltu pa Juventus sa 3:0. Jorgandžije su slavile nad Kadizom sa 2:1, a poslednji međusobni okršaj okončan je podelom bodova, 3:3.

KI 2”.

Slobodan Jotić za kraj dobrotvornog tipovanja bira rimski derbi, ROMA – LACIO. Vučica ima bod manje od Neboplavnih. Posle tri pobede Roma je poslednje dve utakmice završila sa po 1:1. Lacio za 180 minuta nije primio gol i savladao je Kaljari i Veneciju. Odnos na poslednjih pet duela je 1:2:2 u korist Lacija.

KMB 1X&2+”.

MS Beogradski maratonac potencijalni dobitak namenjuje za Dariju Pavković, 918 na 3030.

Na kraju pomenimo samo neke Mozzartove akcije u okviru društveno odgovornog poslovanja. Učestvovali smo u akciji “Bitka za bebe” i donirali veći broj inkubatora srpskim porodilištima.

Poznato da smo bili generalni sponzori studentskog sporta na BU. Takođe, bili smo, a i trenutno smo, sponzori KK Borac, potom FK, RK i OK Vojvodina, FK Željezničar iz Sarajeva, FK Velež, FK Spartak iz Subotice, FK Radnički 1923, FK Napredak, FK OFK Beograda, KK Mega Mozzarta. Beting partneri smo KSS – a, OS Srbije, FSS – a, RSS, FK Crvena zvezda, KK Partizan… Svojevremeno, učestvovali smo u akciji “Bitka za bebe” i donirali smo veći broj inkubatora srpskim porodilištima.

MOZZART – ov 843. poznati učesnik Humanitarnog tiketa u podne, proslavljeni eks jugoslovenski i splitski fudbaler, Ivica Šurjak, sastavio humanitarni tiket za rekordnih 823.600, 00 dinara. Ivica je dobitak usmerio ka Udruženju roditelja dece obolelih od malignih bolesti – ZVONČICA.

Samo kroz Humanitarni tiket u podne kompanija Mozzart donirala je 22.820.352 dinara, a poslednja dobitnica postala je Ivana Katanić. Doniramo sportsku opremu manjim klubovima, a u akciji “Sto terena za jednu igru”, obnovili smo ravno 90 košarkaških igrališta. Poslednji je poneo ime legendarnog i rano preminulog Bobana Petrovića.

Podsećamo na MOZZART – ove dobrotvorne kladioce u “Humanitarnom tiketu u podne” sa iznosima od preko 100.000, 00 dinara. To su: Andrea Trinkijeri, Ivan Jović, Strahinja Gavrilović, Vanja Bulić, Momčilo Bajagić, Uroš Tripković, Radomir Antić, Vojin Ćetković, Vojkan Borisavljević, Zdravko Čolić, Jovan Maljoković, Nenad Stojmenović, Sara Sakradžija, Milan Caci Mihailović, Miloš Teodosić, Danica Ristovski, Dimitrije Ilić, Marko Tejić, Srđan Vasiljević, Milica Mandić, Branislav Trifunović, Predrag Miljuš, Dragana Cvijić, Boris Režak, Duško Pijetlović, Prof. Branko Đurović, Duško Nikolić, Zoran Vujičić, Milan Pavkov, Ana Joković, Ivica Šurjak, Emir Kusturica, Aleksandar Srećković, Nikola Mišković, Dejan Mišković, Zoran Višić, Ljubiša Stojanović, Milan Mačvan, Nenad Brnović, Ivan Paunić, Dejan Ristić, Milena Pavlović Čučilović, Antun Novaković, Pero Antić, Ivan Ivković, Brajs Džouns, Nebojša Vučićević, Darko Tešović, Aleksandar Simetrija Đorđević, Zoran Njeguš, Milan Zelen, Predrag Jeremić, Igor Gluščević, Slavoljub Krnjinac, Mirko Milikić, Mladen Krstajić, Vanja Savić, Vladimir Lučić, Danilo Nikolić, Olja Lević, Milovan Ćirković, Danilo Anđušić, Moka Slavnić, Marko Baćović, Radivoje Lale Bojičić,Vladimir Jocović, Goran Bjelogrlić, Nenad Nerandžić, Bojan Todorović, Momir Rnić, Milica Zarić, Dušan Marković, Žarko Paspalj, Boris Pingović, Miloslav Samardžić, Vuk Saletović, Ivana Ilić, Nina Radovanović, Damir Mikec, Predrag Kolarević, Petar Grašo, Strahinja Rašović, Stefana Veljković, Predrag Kolarević, Đorđe Pejak, Ivana Katanić i Bianka Buša.

Tu su kompanijske donacije koje odlaze u RS. Ukoliko “prođe” humanitarni tiket našeg gosta dobitak će biti doniran za Udruženje roditelja sa četvoro i više dece, Mrkonjić Grad. Naime, kompanija Mozzart svakog dana donira i uplatu od 50 konvertibilnih maraka, a eventualni dobitak ide humanitarnoj organizaciji po izboru učesnika.

Kvote su bile aktuelne u momentu sastavljanja Humanitarnog tiketa u podne!

U slučaju promene termina odigravanja meča, postgnut rezultat se smatra konačnim ukoliko je utakmica odigrana u roku od 50 sati od vremena navedenog u ponudi za klađenje. U slučaju da se sportsko takmičenje ne održi u roku od 50 sati za događaj se računa kvota 1.

Pišu: Đurđe MEČANIN/Miloš MILIĆ


tagovi

humanitarni tiket

Sledeća vest