Komentari na vest

I Partizan zainteresovan za ishod finala Kupa

Radosav Ikovic

pre oko 1 mesec

Nadam se da Vosa dobija.

Veljko Maricic

pre oko 2 meseca

Treba nam pobeda Voše!

Slavko61

pre oko 2 meseca

Lagana dupla kruna, pa i pomoć Partizanu uz to
Z

ZoranBG

pre oko 2 meseca

Zabole me za ishod, mi nismo zasluzili ni treci da budemo, kad ne mozemo kuci pobediti onda bi bilo nezasluzeno da budemo drugi...Mi imamo tim pun nesposobnjakovica koji su umislili da su neko i nesto u fudbalu a ne vrede svi zajedno sleper mekinja.

BaneBane

pre oko 2 meseca

Ko da je bitno sta cemo igrati dzabe ako nemamo ozbiljan tim

Veljko Maricic

pre oko 2 meseca

Partizan navija za Zvezdu, zanimljivo

nebojsapopov23@gmail.com

pre oko 2 meseca

Nazalost ali guraju Vosu u prvi plan
Z

ZoranBG

pre oko 2 meseca

Ko je nama druze kriv sto nismo proslu dobili i ostali na tom drugom mestu? Ko je nama kriv sto ispadamo od Macve u kupu jos u novembru mesecu? Ovi nasi manekeni umislili da su svetske fudbalske klase a veze sa vezom nemaju, ne mozes videti dva starta klizeca u citavoj utakmnici od njih da kojim slucajem ne povrede mosnice...

Stevan

pre oko 2 meseca

Vojvodina do pobede. Idemooo
Z

Zvlat BG

pre oko 2 meseca

Sa kim i sa čim će Partizan u Evropu?
i

iveljaaa

pre oko 2 meseca

nema to nikakve veze, obrni okreni Partizan nece biti 2.lizi
m

menkopenko

pre oko 2 meseca

Zainteresovan pa kako nije upao u dalji tok
G

Grobariiii

pre oko 2 meseca

svakako navijaju da idu u ligu konferencije, bezbolnije ispadanje.
D

Dragan 1985

pre oko 2 meseca

Vosa u LE moze i preko lige, sto je laksa varijanta nego da pobedi Zvezdu u Kupu. Dovoljno je da savladaju OFK Beograd kome ne trebaju bodovi i kod kuce Novi Pazar kome takodje ne trebaju bodovi. Patizan nece pobediti na Banovom Brdu.

Mirko Zlatanović

pre oko 2 meseca

nista mu ne znaci
D

Djordje Milev

pre oko 2 meseca

Osvaja kup voša

zorankoscica

pre oko 2 meseca

Aj da pomognemo jednom i grobarima. Ako uspeju da se dokopaju drugog mesta.
b

batabane

pre oko 2 meseca

Uz duzno postovanje autoru teksta ,ako nije ironican,(a ja verujem da jeste) mislim da je clanak bezveze.Kao prvo Vojvodina ce osvojiti kup,a kao drugo sigurno ne ce ispustiri drugo mesto.Sto Vojvodina,sto fss,sto sudijska organizacija,Vojvodina ce osvojiti drugo nesto.Pored svojih gluposti za koje je odgovorano samo rukovodstvo Partizana,desetak puta su sudije tesko ostetile Partizan, i prekrjali rezultat.Ali Mijat nije smeo da udje u ovo prvenstvo proslog leta sa eksperimentalnim trenerom, i nepotpunim sastavom(odmah se iz aviona videlo da nedostaju bar jos jedan stoper,l.bek i krilo).Sve je to dovelo Partizan tu gde je.Na kraju,nisam ja protiv eksperimenata i davanja sanse nepoznatom treneru i igracima,jer to cesto moze da donese veliki pogodak i uspeh,nego je Partizan bio u cajtnotu zbog ne iggranja Evrope,zato je moralo da se vuku samo sigurni potezi.
P

Plači plači

pre oko 2 meseca

Batabane samo neka suza kane.
t

toma1010

pre oko 2 meseca

Dupla kruna ❤️🤍❤️🤍❤️🤍❤️🤍

Milan84kg

pre oko 2 meseca

Idemo Zvezdo dupla kruna!!💪🏻💪🏻💪🏻
S

Stanazivko

pre oko 2 meseca

Sta nam znaci kad cemo biti treci svakako

Zorica Stanojevic

pre oko 2 meseca

Pobedice zvezda sigurno
n

nikolabe

pre oko 2 meseca

Bravo bre moj Partizane...užas

Urke97

pre oko 2 meseca

dzabe im kad nigde nece da prodju dalje od drugog kola
P

Pavle Zvezda Ilic

pre oko 2 meseca

Pavle Ilic ce, ni kriv ni duzan, da omoguci Partizanu borbu za LE. Ko razume...

Natasa27

pre oko 2 meseca

Nekad jedan rezultat može dosta da promeni sliku za celu sezonu.

Veljaa13

pre oko 2 meseca

Zato će sigurno navijati za scenario koji njima najviše odgovara.

Cao cao

pre oko 2 meseca

Meni je najjace da se ovi iz vojvodine toliko puvaju kako su dobri ove sezone i tako to. a s druge strane ne mogu Partizan da preteknu za drugo mesto u sezoni gde Partizan pobedi svaku trecu utakmicu.

Marko Golubovic

pre oko 2 meseca

svi osim zvezde treba da igraju konferenciju kako bi bar malo pomerili ovu našu mrtvu ligu napred

klackalica535

pre oko 2 meseca

Do kojeg nivoa prosecnosti je doveden klub to je strasno

mladen misic

pre oko 2 meseca

Izgubiće Zvezda namerno da Partizan ne igra LE

Bojank91

pre oko 2 meseca

Svakako je ne bi igrao, jesi video ti koji su protivnici u kvalifikacijama?!

JEJICA

pre oko 2 meseca

Uhu momci potrudite se osim što gledate u loptu
K

Kanarevo45

pre oko 2 meseca

Moze vojvodina do le opusteno

darkoni1991@gmail.com

pre oko 2 meseca

Jedno kolo kvalifikacija više ili manje.

Perica Aksentijevic

pre oko 2 meseca

Partizan vecito ceka druge sta ce da urade.Umesto da se trgnu malo i igraju
h

h

pre oko 2 meseca

Svaki navijač FKP treba biti zainterrsiran da meč bude regularan u svakom fudbalskom smisl iu a ne da stavlja na bilo koju stranu Samo tako sport može imati moralnu i sportsku vrednost i može napredovati U prošlosti u većini slučajeva imao tu vrednost i kvalitet koji sada nema

Mismis

pre oko 2 meseca

Samo da Vosa osvoj sve drugo je ne bitno 💪

Ivan Andrejic

pre oko 2 meseca

Lepo je kada komsije navijaju za tebe

Igor Markovič

pre oko 2 meseca

Teško za Partizan do drugog mesta mada ima po mom mišljenju 40-60 %šanse

misookrneta@gmail.com

pre oko 2 meseca

CANNE Da li je moguce da ce partizanovci veceras navijati da pobedi Zvezda? Ovo su retke prilike da imamo i te navijace, samo ne znam kako ce to da im se dogodi. Da li je to MOGUCE.

aura 222

pre oko 2 meseca

lakše će im biti u ligi konferencijs možda uđu u grupnu fazu,a u ligi evrope teško
D

Dejanii

pre oko 2 meseca

Ko kaže da će se kvalifikovati u LE čak i ako krenu te kvalifikacije 😂
E

Euro kalkulacije

pre oko 2 meseca

Moguci protivnik Vojvodine kao nepovlascene u 2 kolu kvalifikacija za LE je jedan od timova: Ferencvaros, Karabag, Serif, Dinamo Kijev, Hajduk Split, CSKA Sofija.
E

E Boze

pre oko 2 meseca

Hahahahahahahahaha

mikelosbos

pre oko 2 meseca

Partizan ce svakako zavrsiti na 3 mestu
S

Sale22

pre oko 2 meseca

Partizan ne zna ni zasto postoji ispadaju uvek i u svemu!
B

Babajaro

pre oko 2 meseca

Da nije bilo Partizana da donosi bodove iz evro takmicenja vi biste verovatno radili isto sto i mi sada, cekali sto slabijeg protivnika u trecem kolu kvalifikacija. Sigurno vas direktan ulaz u LS nije cekao nakon vasih rezultata.
a

aura

pre oko 2 meseca

mi smo se pošteno borili godinama protiv jačih i bogatijih da bi bili tu gde smo sad
S

Smithny

pre oko 2 meseca

Partizan nema perspektiv kao tim!

wizard 1987

pre oko 2 meseca

ko danje bitno u kojem ce takmicenje Partizan....sve tekme....max 4 i to je to...

Mozzakomentator

pre oko 2 meseca

moze samo da posmatraju
E

Ehhh

pre oko 2 meseca

Sa kime igra partizan u kupu? Sigurno mogu da pobede bogatu Mačvu? Mozda su sudije problem?

Savo Vukovic

pre oko 2 meseca

ЈSD у сваком случају испадају у првом колу, па им је боље да не иду у Јевропу