(©MN Press)

Iliev izbacio Sašu Ilića iz Kupa Bugarske

Vreme čitanja: 1min | uto. 04.04.23. | 20:57

CSKA kod kuće izgubio od Černog Mora – 2:1

Dugo traje uspešna serija CSKA iz Sofije u prvenstvu Bugarske, još od oktobra nije izgubio utakmicu. Ali, zato je pao na drugom frontu...

Tim koji s klupe predvodi Saša Ilić eliminisan je u četvrtfinalu Kupa Bugarske. Usred Sofije CSKA je izgubio od Černog Mora i time završio misiju u borbi za drugi trofej – 2:1.

Iako je Ilić izveo gotovo najjači sastav na teren, Armejcima nije bio dan. Bili su u svim parametrima slabiji od Černog Mora, kojeg je i sreća pomilovala usput. Tim iz Varne je poveo iz penala u 51. minutu, Iliev je bio siguran sa bele tačke, dok je drugi gol bio autogol Viona.

Ipak, Černo More je bilo opasnije, imalo više udaraca na gol protivnika i sasvim zasluženo izborilo prolaz u polufinale, iako je domaćin u 94. minutu došao do počasnog pogotka autogolom Drobarova.

CSKA je i dalje lider bugarskog prvenstva, ima četiri boda više od Ludogoreca, tako da će sada sve karte baciti na borbu za osvajanje titule.