Komentari na vest

Infantino stavio tačku na špekulacije: Iran će igrati na Mundijalu kako je planirano

m

miconis1

pre oko 2 meseca

Dobre vesti za sve prave ljubitelje fudbala i sporta generalno
C

Chichino

pre oko 2 meseca

Ide Iran do titule u sred Amerike xaxaxaxa to bi bio idealan scenario!
V

Vladica1983

pre oko 2 meseca

Ma i rat ce stati samo fudbal da se igra...sou...

S. Jovanovic

pre oko 2 meseca

A rusija ne moze, kakva je to logika?

Kris Tina

pre oko 2 meseca

Uh, ne znam bas da li ima smisla
C

Coa97

pre oko 2 meseca

Pametno, ne treba mesati politiku

Milos Slavkovic

pre oko 2 meseca

Iran ce da osvoji
G

Gost112358

pre oko 2 meseca

Kako li ga niko ne upita da, ako vec fudbal ujedinjuje, kako to da Israel i Amerika, ukljucujuci i njihove klubove, mogu igrati Fifina takmicenja, dok Rusija i njihovi klubovi to ne mogu.
H

Holse

pre oko 2 meseca

Režim u Iranu je za to da ne igraju,moze ovaj da prica sta hoce
B

BH

pre oko 2 meseca

I još se nadaš da će Italija igrati na DP ,e neće i oni odbili tu mogućnost
H

Holse

pre oko 2 meseca

Ne,treba da igra neko iz Azija umesto njih i gotovo

Gost55

pre oko 2 meseca

Pametna odluka, ne treba mešati fudbal i politiku
R

RendiOrton13

pre oko 2 meseca

Konačno neko da stavi do znanja svim teoretičarima zavete i raznim "savetnicima" i "Izaslanicima" kako stvari stoje.