Đirona i Rajo ruku pod ruku

Vreme čitanja: 1min | pon. 14.12.20. | 21:03

Nula na Montiliviju

Izgleda da se Đironi i Rajo Valjekanu mnogo sviđa što stoje na tabeli jedno uz drugo, sa potpuno identičnim bilansom, pa su rešili da tako ostane i posle 18. kola Segunde.

Đirona je na svom Montiliviju ugostila Rajo, a posle 90 i nešto minuta fudbala ostao je “status kvo” na tabeli – 0:0.

Bio je Rajo bolji tim. Imao je mnogo više šansi i polušansi, ali nije ovo bilo veče njegovih strelaca. Sve su to uglavnom bili udarci pored gola ili nedovoljno jaki, pa Huan Karlos nije imao problem da ih odbrani.

Štaviše, Đirona je imala dve najbolje šanse na utakmici, prvu nije iskoristio Stuani, a kod druge je golman Raja Luka u 59. minutu odbranio “već viđeni” gol posle udarca Mončua.

Kao da su igrali za konkurenciju, Đirona i Rajo su se “poljubili” kada su tri boda bila dragocena i jednima i drugima. Za utehu, domaćin je nastavio seriju bez poraza, dok su gosti odneli bod sa stadiona na kojem se ni taj jedan ne osvaja tako lako.

ŠPANIJA 2 - 18. KOLO

Đirona – Rajo Valjekano 0:0