Ivića oduševio igrač što ga nije poslušao: On je najpametniji!

Vreme čitanja: 2min | pon. 11.12.23. | 08:25

Lukavost Spertsjana i gol Krivcova doneli Krasnodaru jesenju krunu

Nekada se isplati ne poslušati trenera! Pogotovo ako je nagrada jesenja titula.

Navijači Krasnodara su sinoć gledali meč na ivici nerava. Bikovima je bila potrebna pobeda nad CSKA da bi postali jesenji šampioni ispred Zenita, ali do 90. minuta rezultat je bio 0:0. Štaviše, tim Vladimira Ivića je igrao očajnu utakmicu, nije uspevao ni čestitu šansu da stvori.

A, onda u 88. minutu Spertsjan je pogodio prečku, da bi dva minuta kasnije iskoristio potpuno pomračenje svesti odbrane Moskovljana kod kornera i lukavo proigrao Krivcova koji je dao gol za pobedu, za jesenju krunu.

Oduševljen je bio Vlada Ivić posle trijumfa, iako je odmah rekao da ga Spertsjan – nije poslušao.

Rekao sam mu kod tog kornera da centrira, a on je uradio potpuno kontra stvar. I dali smo gol! On je najpametniji igrač. Šta bih drugo mogao da kažem posle svega“, nije krio zadovoljstvo Ivić.

Iako je srpskog trenera retko kada moguće videti nasmejanog, pobeda u 90. minutu je i kod njega probudila emocije.

„Bilo je baš emotivno, jer smo do pobede došli u poslednjem minutu“.

Jesenja kruna je lep rezultat, ali Ivić se time ne zadovoljava. Njega zanima titula na kraju.

Imamo još 12 kola do kraja prvenstva. Čelnici našeg kluba znaju gde su nam pojačanja potrebna. Pogotovo ako se desi da neki od naših igrača napuste klub. Biće nam onda neophodne i zamene za njih“, podvukao je Vlada Ivić.