Komentari na vest
Iznenađenje: Doping kontrola na mečevima Mozzart Bet Superlige i Prve lige
D
Dukica
pre oko 2 meseca
Kako igraju bolje bi bilo da budu dopingovani😀
meda rashord mar
pre oko 2 meseca
Opa konacno malo i to
Sasa Milosevic
pre oko 2 meseca
Samo da Lalata ne uhvate na kontrolu, bice pozitivan sto posto.
N
Nezz63
pre oko 2 meseca
Lalat don't like this. 😅

Semir88
pre oko 2 meseca
Ovim našim fudbalerčićima ni doping ne pomaže.
V
Vuk Pavlovic
pre oko 2 meseca
mogu samo droge da nadju
Zivot je igra
pre oko 2 meseca
nema nista lose tu
Zivot je igra
pre oko 2 meseca
nego kako nego kontrolu
G
Gabelj
pre oko 2 meseca
Da je sreca cesce da se testiraju
3
3737
pre oko 2 meseca
Zamisli da se dopinguju a ovako igraju fudbal,to bi baš bilo previše!
p
petrovicgoran22
pre oko 2 meseca
pa tako i treba da bude
M
Misasbc
pre oko 2 meseca
Dopingujte ih sve pa bar da imamo da gledamo dobre utakmice
D
DDS900
pre oko 2 meseca
Ovo bi bilo dobro da bude posle svake utakmice.
s
samo objektiva
pre oko 2 meseca
ovo bi trebalo da je cesto i normalno, a ne da neki igraci jedva prolaze lekarski jer su pre toga gutali efedrine ko tik tak
G
Gole
pre oko 2 meseca
ahhhh ...gde su ona divna vremena kad su treneri pušili pored terena,igrači igrali pijani,sudije imale po 20 kilograma viška a stadioni nam bili puni...
S
Sale055
pre oko 2 meseca
Dobro su se setili toga
4
474747
pre oko 2 meseca
Prvo klubovi preba da imaju strucna lica u klubu,i igrace pod kontrolom,sta ce onaj u dubocici,fapu,vranju,kada ne zna sta treba da jede ,male plate gleda da prezivi i da razmislja za doping,kod nas klubovi su daleko od tog nivoa,nadrljace neki igrac sto je popio nesto protiv bolova ni kriv ni duzan
Nummer1
pre oko 2 meseca
To je trebalo još ranije da se uvede
M
MilanKS
pre oko 2 meseca
Trebaju i trenere malo da testiraju... :D
k
kad igraju
pre oko 2 meseca
Zvezda -Novi Pazar doping kontrolu bi trebalo da radi DEA ....
L
Lalat kad bi
pre oko 2 meseca
davao uzorak mokraće za doping test bočica bi se istopila....
a
a jel
pre oko 2 meseca
testira neko sudije i trenere ili oni smeju da budu odvaljeni??
m
metalika moj dobar
pre oko 2 meseca
Znaci odigras 32 kola i nikakva kontrola i onda su zadnja 2,3 kola doping kontrola !! Svaka čast koji mozgovi








