Jedan majstor nije bio dovoljan, Otalvaro blistao, odbrana sve uprskala (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | čet. 01.04.21. | 06:14

Bez pobednika u okršaju Agilasa i Onse Kaldasa - 2:2

Često se dešava da istinske majstorije igrača ostanu u drugom planu jer ekipa ne ostvari željenu pobedu, a takav je bio slučaj i sa iskusnim Harisonom Otalvarom. Onse Kaldas je dva puta vodio protiv Agilasa, zahvaljujući upravo njegovim pogocima, ali je na kraju morao da se pomiri sa osvajanjem samo jednog boda - 2:2 (1:1).

Posebno impresivan bio je drugi Otalvarov gol. Odlični vezista Onse Kaldasa se sam izborio za prostor pred protivničkim kaznenim prostorom, a onda je usledio neodbranjiv projektil sa dvadesetak metara udaljenosti od protivničkog gola. Golman Agilasa Karlos Baharano je mogao samo pogledom da isprati taj let lopte.

Onse Kaldas je na kraju platio danak loših reakcija sopstvene odbrane. Prvo loše postavljanje kod prekida u 32. minutu iskoristio je Džejson Kinonez, dok je konačan rezultat, posle jedne gotovo komične situacije u 77. minutu postavio Juan Perez. Zašto kažemo komične, zato što je glavni arbitar Moskera gotovo u istoj sekundi dosudio jedanaesterac za domaćina i priznao mu gol. Video da je Perez uspeo da se izbori za poziciju i zatresao protivničku mrežu, pa je pustio prednost.

Vrlo ubedljivu pobedu ostvario je Envigado, koji je savladao Patriotas na svom terenu sa 3:0. Dvostruki strelac na tom meču bio je odlični Jejson Guzman, dok je konačan rezultat postavio Edison Lopez.