Mijatović (©AFP)

Jovan Mijatović prvi put starter u MLS-u

Vreme čitanja: 1min | ned. 19.05.24. | 12:40

Bivši napadač Zvezde skupio pet nastupa za sada

Polako Jovan Mijatović krči svoj put u MLS ligi. Bivši napadač Crvene zvezde sinoć je prvi put bio starter u timu Njujork sitija otkako je prešao Atlantik i postao član ovog američkog kluba.

Mijatović je igrao 57 minuta protiv gradskog rivala Njujork Red Bula, imao je veliku šansu u 43. minutu, ali je izblokiran. Njegov tim je dobio meč sa 2:1.

Sve kada se sabere, ovo je bio peti Mijatovićev nastup za Njujork, a još se čeka njegov prvi gol u dresu novog kluba. Imao je mladi napadač i problem sa vizom usred sezone, zbog čega je propustio nekoliko utakmica.

Ide polako na bolje, korak po korak“, kratko je srpski napadač prokomentarisao svoj status, prenose američki mediji.

Drugi srpski fudbaler u Njujork sitiju, štoper Strahinja Tanasijević, nije bio u sastavu za ovaj meč. On je upisao četiri utakmice u MLS-u otkako je stigao u „Veliku jabuku“.