Komentari na vest

Juve u svojih deset minuta slomio Udineze: Kjeza preuzeo Kostićevu ulogu i majstorijom režirao pobedu

B

Bravooo

pre preko 1 godinu

To je veliki Juve. Juve efekat se vidio u Monci u 93 minuti. Ocekujmo i saplitanje napolitanki. Stize GRANDE JUVE
Z

ZzzRrr

Sutra Deki otkine Napoliju bod, što nije nemoguće, i borba nikad neizvesnija. Igraju ružno, to je činjenica, ali njima fali 4-5 veoma bitnih igrača
Z

Zo

Ovi igraju ruzniji fudbal i od čolovog Atletika. To treba umeti, svaka čast...
I

Ildzo

Sta je sa Vlahovicem?
K

K R O J F

Ne tako davno svašta se pisalo o Alegriju.
g

gosa12

@Krojf Ne davi bato, dosadan si...
k

kefike

Momci ce da se prosetaju ove sezone kroz Seriju A kao i ligu sampiona. Lagana tripleta. Bravo Juve. Bravo Alegri gospodaru!
Z

Zar nisu...

...ispali iz Lige šampiona?

Bojank91

Znas li ti koja je sezona u toku ili? Ovo me podseca na one penzose na otvaranju skejt-parka
N

Nyc

Retko smrdljiva ekipa
J

Juve 1982

3 boda u džepu. Pobjedi se ne gleda u zube. Međutim, sa ovakvom igrom mrka je kapa u Napulju.

eskobar

sve nesto tesko Niko nemoze da se utakmica. zavrsi 2-0 ili vise sve nesto zadnji minnuti mafija cini svoje
T

Takoe

Mafija naime ima modus operandi po kom se čeka zadnjih 10 minuta i onda se panično zove Đuzepe da nabrzaka uplati neki keš, već nekome. Probio si ih samo tako, junačino👍👍🤠
S

Sotir Milivojević Đubre

skudeto se vraća..
G

Gost maler

Da se Vlahović ranije povredio,osvojili bi titulu.
G

Gostionica

Svemu dodje kraj tako ce i ovim pobedama na srecu. Strpljen spasen
S

Sempre Ac Milan

Još jednom ovi ne znaju ni sami kako su dobili ali i tome će da dođe kraj!FORZA MILAN!!!
V

Vinegar

Juventus sve kao u krizi, a ono 8 pobeda zaredom, bez primljenog gola. 10 utakmica, 27 bodova i samo poraz od Milana.

ADP10

Bice da malo vise gresis. Ovako iz glave znam za Lazio i Inter. A bila je jos jedna tekma ako ne i dve gde je bilo vise od dva gola. Lece i jos neko mozda

bojke

Polako je Alegri uspeo da zategne Juve i da opet budu cvrsta i jaka ekipa. 8 utakmica bez primljenog gola sa ovim igracima je za svaku pohvalu bez obzira sto igra nije nesto, ali nikad juve nije igrao leprsavo. Drago mi je da se Kijeza polako vraca u formu, jos Pogba i bice to fina ekipica samo na leto da povuku par sobrih poteza na merkatu i sledece sezone se vraca stari dobri juve
G

Gost2222

klasični "allegrievski" sindrom nigdje igre niti šansi ali se uvali taj jedan nikad lošiji Juventus na diobi 2.mjesta biće svega do kraja sezone 👍🏻