Kajzeri uhvatio poslednju slamku spasa

Vreme čitanja: 1min | pon. 09.12.19. | 20:04

Pobeda protiv Rizea – 1:0

Konačno navijači Kajzerija mogu da živnu i sa osmehom na licu kobavljaju životne i profesionalne obaveze. Tim nekadašnjeg asa Crvene zvezde Roberta Prosinečkog uhvatio je možda i poslednju slamku spasa u borbi za opstanak, pošto je kao domaćin slavio protiv Rizea – 1:0.

Na taj način Kajzeri se pomakao sa poslednjeg mesta na tabeli, i postao konkuretan timovima koji su trenutno van opasne zone. Takođe, Kajzeri je prekinuo niz od tri uzatopna prvenstvena poraza.

Do pobedonosnog gola domaćin je stigao već u devetom minutu. Bila je to sjajna akcija Kajzerija. Po desnoj strani je probio Mensah, a Kravecu je ostao samo lakši deo posla da sprovede loptu u mrežu.

U nastavku je viđen vrlo tvrd meč. Bilo je malo prilika. Domaćin se odlučio da u bloku čuva prednost i na kraju je uspeo da dođe do velika tri boda.

Turska 1 - 14. kolo

Fenerbahče - Genčlerbirligi 5:2 (3:1)