Kakav je igrač Temu Puki - 27. gol u sezoni za bod Noriča! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 14.04.19. | 15:00

Vigan je bio blizu pobede, ali sa tim nije bio saglasan čarobni Finac - 1:1

Norič jeste kiksnuo, uzeo je samo bod na gostovanju Viganu, a mogao je lako i da izgubi samo da u timu nije imao Temua Pukija. Finac igra neverovatan fudbal, a to je pokazao i ovog popodneva tako što je postigao svoj 27. gol u sezoni za 1:1 (1:0).

Bio je Norič na konopcima, kada je sevnula akcija u 81. minutu. Povukao ju je Meklin, video je Pukija kako se ubacuje u prostor, a onda je usledila sigurna egzekucija baš kao što smo i navikli od Pukija ove sezone. Čovek daje gol skoro na svakoj utakmici.

Prešao je igricu ove sezone...

Naravno da Norič kao prvoplasirani tim Čempionšipa neće biti prezadovoljan ovim bodom, ali kada znamo da je Vigan vodio od 45. minuta i gola iz penala Džejmsa do 81. minuta, onda Kanarinci i mogu da budu zadovoljni. Kao i njegovi navijači koji su napunili celu jednu tribinu i tako napravili "Žuti zid" na stadionu Vigana. Pogotovo zato što je Vigan u nadoknadi dao gol, ali je on opravdano poništen zbog ofsajda.

Kako stoje stvari na tabeli posle ove utakmice? Norič i dalje drži prvu poziciju sa 86 osvojenih bodova, dok je Lids drugi sa 82. Najveća pretnja ovim timovima biće Šefild Junajted koji je u poslednja dva kola napravio dva kiksa, igrao nerešeno i tako umanjio svoje šanse... VBA ima 73 i deluje da je daleko...

Danas odlična utakmica između Vigana i Noriča i možda i jeste najpravednije što su obe ekipe odnele po bod.

ENGLESKA 2 - 42. kolo

Aston Vila - Bristol Siti 2:1 (0:0)