Komentari na vest

Kažem Terziću da mi ne uzima Radonju još tri meseca! On ga sutra pokupi

v

vanjaaa03

pre oko 1 mesec

Navijači više ne znaju šta da misle
a

aleksss99

pre oko 1 mesec

Radonja zaslužuje šansu, ovo je potpuno glupo
s

sale01323

pre oko 1 mesec

Još jedna klasična Zvezdina drama sa igračima.
d

dacika75

pre oko 1 mesec

Ovi dogovori u klubu su samo za papir

Ivan Tokai

pre oko 1 mesec

Ma Terzić radi šta hoće, niko ga ne zaustavlja.

JEJICA

pre oko 1 mesec

Pa ko da ne pokupi ovako talentovanog igrača
I

Ivan8888888888

pre oko 1 mesec

Nista cudno za nas fudbal

Cujo Zarko

pre oko 1 mesec

Steta za Radonju. Samo mirnu glavu da ima. Igro bi na vrhunskom nivou . Tipa atletiko Bornut.
s

sabonis09

pre oko 1 mesec

Lalatović je nepresušan izvor fudbalskih priča. Čovek može podkast sam da nosi.
C

Chichino

pre oko 1 mesec

Ovo samo kod nas ima: danas dogovor, sutra transfer, prekosutra već daje izjave kako je “oduvek navijao” 😅
V

VrućaSarma

pre oko 1 mesec

Klasičan srpski fudbal 😄 “Nemoj još da mi ga uzimaš”, a sutra čovek već na Marakani.

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 1 mesec

znači još kao mlad je pravio probleme čim je bio suspendovan iz čukarickog.i sad je sam sebi unistio karijeru a mogao je mnogo da postigne.šteta sto nema nista u glavi

Kaki

pre oko 2 meseca

Radonjic mnogo dobar igrac da nije povreda i nocnog zivota bio on u top ligi u svetu.
D

Dzondzulaaak3321

pre oko 2 meseca

Pare pare pare...
Z

Zvone75

pre oko 2 meseca

Zato sto su im svima pare na prvom mestu ,a ne Zvezda i svi drugi.
R

Rezzapereca

pre oko 2 meseca

Sto je najgore, ovaj je verovatno i najkvalitetniji trener kod nas…
m

milos987

pre oko 2 meseca

Radonjic i Lalat kao otac i sin ista glava

Radojkovic Milos

pre oko 2 meseca

Šteta za karijeru...

zarko018

pre oko 2 meseca

pa terza covek od reci uvek bio...

Djordje Kuzmanovic

pre oko 2 meseca

Nemanja Radonjić najmudrija srpska glava srpskog sporta

Jelena Lukic

pre oko 2 meseca

Realno nekad je bio dobar

Crnipanter3

pre oko 2 meseca

Sta se desava sa njim

sile sile

pre oko 2 meseca

Steta bas steta je

Vukasin Nikolic

pre oko 2 meseca

ma decko je propustio svoje ne znam sto pisete vise o njemu

Sasa Milosevic

pre oko 2 meseca

Radonjic je dobar igrac ali je luda glava, zato od njega nikad nista.
p

pikolo24

pre oko 2 meseca

Steta, odlican igrac

Brakica dimitrujevic

pre oko 2 meseca

Unistili ga izlasci inace je bio kvalitet jednom rodjen
J

Jolika1985

pre oko 2 meseca

Treba da menja klub
J

Jolika1985

pre oko 2 meseca

Ma neznam sta se desava sa Radonjicem

Dajana09

pre oko 2 meseca

Slazem se netreba uzet radonju
J

Jel Ti

pre oko 2 meseca

nisu napomenuli da samo gramatički ispravni komentari učestvuju u izbor za bonus poene?
Z

Zera666

pre oko 2 meseca

Kakav je radonja bio talenat,sta mu uradise splavovi

KOLUBARAC1919

pre oko 2 meseca

Radonja dokotreeeeeeeeeeeee za sve
R

Recept

pre oko 2 meseca

Kleptoman je to stari... Laki
D

Drhaus86

pre oko 2 meseca

e moj lalate gigantu nas
N

Nebojsa Tasic

pre oko 2 meseca

Dobar igrac steta
B

Baggio

pre oko 2 meseca

E moj vi. Ništa vi ne znate o ovome.
a

andja v

pre oko 2 meseca

na njega je u principu tesko vršiti pritisak radonja je to

Bojan Ivanovic

pre oko 2 meseca

Nema on glavu za ozbiljan fudbal

Meda74

pre oko 2 meseca

Luda glava... šteta

Greskac

pre oko 2 meseca

Ma suspendovala Zvezda Radonjica jer "podrzava studente" 😁 momak celu karijeru negde bivao suspendovan
s

sola

pre oko 2 meseca

Svi pričate o njegovoj brzini, ispada da je bolji i brži od Jusein Bolta.. Šteta što je promašio sport

Марлоне

pre oko 2 meseca

Радоњић није досад имао једну топ сезону, а већ 30 година. Колико приче о њему, а недоказан фудбалер. Скоро кад сам га гледао, видим да он благе везе нема за једно крило, тачније не зна да се креће без лопте, не зна да улази правовремено иза противничке одбране, није проактиван, већ џебелебари на крилу. Нема 17. година, већ 30. Џаба велика брзина и солидан дриблинг, ако нема фудбалске интелигенције и тактичког знања. За тактичко знање је барем имао времена да га накупи досад. Можда би било најбоље да оде у неки "мањи" клуб типа Војводине, гдје ће имати више слободе, па можда одигра коју добру сезону. Наравно, ништа од тога, ако му дисциплина и мотивација буду слабашни, као углавном досад.
a

armija85

pre oko 2 meseca

Ovaj se pojavi kad dobije namestenu utakmicu i posle ga nema nigde 10 kola...

S9-S9

pre oko 2 meseca

Mnogi se tako uznesu ,uzvezde,proguta ih ego i ne urade nista ili slabo sta u karijeri .Nije jedini..
T

Trololo

pre oko 2 meseca

Mene, ako se sete, sete se... :D koliko kontradiktoran lik, u jednoj recenici ume da izjavi 2 razlicite stvari, prosto neverovatno!
P

Partymaker

pre oko 2 meseca

Kakav je lik Lalat, nikada dosadno sa njim.
V

VladaBGD

pre oko 2 meseca

“Требало би да кажу “хвала шефе””… после пар речи у истој реченици “не очекујем да ми се захвале” 🤦🏻‍♂️
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre oko 2 meseca

Да Радоњић има бар трећину главу као брзину данас би играо у Лигама петице, у првих 5-6 клубова. Штета за њега, могао је имати супер каријеру.
j

jedno vreme je

pre oko 2 meseca

držao rekord Francuske lige u sprintu sa loptom,i tada se zakucao u reklame iza gola,eto kakav je to talenat bio,klasičan Forest Gamp....

sikisolid2

pre oko 2 meseca

Radonja je vanserijski igrač , šteta što toga sam nije svestan , šteta ogromna
M

Mladic

pre oko 2 meseca

Čak ni prosečan
c

cr24

pre oko 2 meseca

i zbog njega je Muslin smenjen.
B

Blaki

pre oko 2 meseca

Nešto si pobrkao, posle Muslina je došao Krstajić.

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Mogao je biti dobar fudbaler
D

Dobitak33

pre oko 2 meseca

Mogao je stvarno, brzinu ima neverovatnu, mogao je napraviti karijeru boli glava
g

goksi63

pre oko 2 meseca

Kakav je fudbaler mogao da postane da nije luda glava