Komentari na vest

Kovačević i Adamović iz Dokse: Natho i Rikardo ključ Partizanove pobede na Kipru

shommy

pre gotovo 5 godina

Pazi ti kad oni pisu da neko igra namestene utakmice u prvenstvu???? Zadnji put izgubili 1954 :) . Smešno.
A

Alo decko

pre gotovo 5 godina

O cigani gde ste, odavno vas zalim.... Jadni su svi cigani koji komentarisu vesti Partizana. Cast izuzecima, ovde ih konkretno nema. Srecno zvezdi protiv Brage, a vi cigani koji navijate protiv Partizana u Evropicrkavajte u dva koraka gledajuci Partizan u cetvrtak i u nedelju.
N

Nele 007

pre gotovo 5 godina

Sledi 37 poraz avangarde! Hahaha
F

Fx

pre gotovo 5 godina

Skola partizana je poznata po tome da uce klince jos od malih nogu kako da padnu u kazneni prostor.. Sudija neiskusan i moze da nasedne na vesto uvezbane simulante iz humske
I

Istinaa

pre gotovo 5 godina

Vise komentara Pantera na vest o Anortozisu i Partizanu nego za njihov klub i Bragu hahah... Strah u njima izmice kontroli
M

Magarce

pre gotovo 5 godina

Strah obicno izmiče kontroli onom kog ga pominje...ti ga pominjes bas cesto...Prpa..zvace bulja gace...eee pozdravi Sladjanu ziv mi bio
N

Neko iz maseee

pre gotovo 5 godina

Trese nam se ona stvar....
V

Vuna misu

pre gotovo 5 godina

Strahujes ti najviše...te sve komentari Zvezdasa te ovo te ono a ti prvi namokrio gace
p

pfc den hag

pre gotovo 5 godina

Od ovih komšinica ne moze da se zivi...ali ce posle nedelje svi da ucute
S

Samo PARTIZAN i uvek PARTIZAN

pre gotovo 5 godina

Koliko kompleksasa sa druge strane brda!!! Stanoje, samo nemoj sa Natkom da pocinjes u prvoj postavi jer i laici vide da covek vise ne moze da igra na iole ozbiljnom nivou, da je beskoristan i potpuno nespreman. Napred PARTIZAN!
G

GostBGD

pre gotovo 5 godina

Jebo te Natho, bice u postavi jer je najbolji, i u cetvrtak i u nedelju. I sto je najbolje, naterace te u plac posle derbija. Odjebi cigancice...
A

Alo decko

pre gotovo 5 godina

Koliko treba da budes glup pa da kazes tako nesto?
Z

Zuk

pre gotovo 5 godina

Napred Anartozis 🔝
R

Rodman1986

pre gotovo 5 godina

Nigdje se ne pominje njihov klub u ovom članku, ali je gomila kompleksaša tu. Od 7 komentara oni su sa 6.
V

Vidi se razlika

pre gotovo 5 godina

Naravno da je tako na svakih 6 navijača Zvezde dolazi tek 1 koji navija za partizan..nista sporno
U

U cemu je problem

pre gotovo 5 godina

Kad se zna da bas toliko ima vise Delija od Grobara
g

gladijator

pre gotovo 5 godina

@vidi se razlika Živa istina, 60 % seljačke Srbije, navija za predsednikov klub. Oko 20% su opoziciono opredeljeni i navijaju za elitni klub. Zašto bi se mešali sa seljštvom...
@

@gladijator

pre gotovo 5 godina

Elitni klub... 😂... hahahaha...elita sa 36 poraza u grupnim fazama...elita gubitnika 😂😂😂😂😂😂😂
M

Magarce

pre gotovo 5 godina

za gladijator, elita bez mozga! Vredjas seljaka a i ti sa sela i to iz Lomnice kod Despotovca! Ti nisi seljak vec seljacina za tebe je seljak ELITA!
A

Asd

pre gotovo 5 godina

@gladijator, elito smrdi vam iz usta cim zinete
9

951357

pre gotovo 5 godina

@gladijator - znači, to ste od opozicije dobili pare za licencu, za KK, VK i RK? :D E moji lažni opozicionari i avangardisti... U opoziciji ste dok pozicija ne da pare...
$

$3

pre gotovo 5 godina

Partizan bi izgubio i od Dokse
P

Pčelar

pre gotovo 5 godina

Prvo ce da ih Kiprani otresu pa ce onda Zvezda da obriše patos sa njima
n

nba

pre gotovo 5 godina

Laferti,hristodopulos ,warda?? pa ovi jaci od brage ludogoreca i mitilanda zajedno.. sve top igraci..
@

@nba

pre gotovo 5 godina

Kad bi se zezali.. 😂..samo Braga vredi vise od svih amaterskih klubova sa kojim ste igrali ove godine kvalifikacije i sa kojim igrate u grupi...U ovoj grupi Zvezda bi lagano bila prva sa svih 6 pobeda uz gol razliku 25-1
S

Savet

pre gotovo 5 godina

Jedino sto znaju grobari da biju po cevanici i nista vise... Anartozis ima lepu sansu da ih naguzi na Kipru
Q

Qwe

pre gotovo 5 godina

Biće crveni karton za mesare iz humske! 2-0 za domaće
D

Dy

pre gotovo 5 godina

Busnu odbranu ima partizan punom parom pa ih izbusite do vrha
V

Vreme je

pre gotovo 5 godina

Da Anartozis spusti na zemlju ekipu crno belih koja igra nameštene utakmice u superligi
g

gunđalo

pre gotovo 5 godina

To je posao Brage, da razmontira predsednikovog "šampiona" sa ukupno 3 nerešene.
@

@gundjalo

pre gotovo 5 godina

Razmotirace vas Kiprani, pa da onda vidim predsednika dal ce imati obraz da vam i dalje namesta rezultate u prvenstvu
9

951357

pre gotovo 5 godina

@gunđalo - znači zato ste vi ove godine zatvorili sve utakmice sem derbija, računate da možete do titule ako se ubunkerišete u derbijima?
g

gunđalo

pre gotovo 5 godina

@951357 Koga to pitaš? Dr. Terzića ili lično predsednika države i SNS-a?
S

Sg

pre gotovo 5 godina

U ekipi iz humske nema kvalitet, igraju nižerazredni igrači...