Sram vas bilo koliko ste nesposobna ekipa, sram vas bilo tog dresa koji nosite, a koji evo 2 mjeseca samo brukate.

Pre bih rekao da se brukamo godinama, ali nikad u istoriji kao otkad je Duljaj trener. Ovaj čovek je sramota za fudbal. Ima ono kad se kaže za nekoga u nekom poslu da ne zna ništa, e pa Duljaj o trenerskom poslu ne zna ama baš ništa. Bukvalno nula. Tuga je gledati najgori Partizan od osnivanja.
S

Surti

pre 19 dana

Koliko srece imaju ovo je neverovatno, zasluzili su jos od Graficara da ispadnu, polako, doci ce sve na naplatu uskoro... Vozdovcu zelim da ispadnu iz lige zbog ovakve kukavicke igre i sramnog izvodjenja penala

pre 19 dana

Dokle Bože nagrađuješ ove, za sareću nezaslužene, Grobare?
D

Deyan X

pre 19 dana

Tuzan je Partizan bio danas. Ovo je za ocenu "Bogu plakati". Ova zabokrecina mora da se cisti iz PFC. Vladi Ivicu ponuditi da preuzme ekipu, zadrzati Saldanju, i dovesti jos dva tri krstena igraca. Ovako ne moze vise.

pre 19 dana

3 zadne serije od penala trebao sudija da vrati zbog partizanovog golmana pre sutirane lopte on ni nogu na liniju ali ovakav klub treba da se gasi
g

gostbre

pre 19 dana

nista ti ovo ne valja igore...u prvomdelu prvenstva su ti igrali natko i zahid na prded..pa smo mogli da damo tri komada po utakmici sad ne mozemo sansu da napravimo...moras zrtvovati jedno krilo da bi imali vise sansi...odbrana o njoj ne vredi ni pricati
D

DDF

pre 19 dana

Sledecu sezonu prekomandovati omladince Partizane da igraju,daleko lepse za gledanje u odnosu na vecinu"zamisljenih vedeta"koji trenutno igraju za Partizan
G

Grga Cvarak

pre 19 dana

Sreca, pa imamo Jovanovica. Glupo je vise pricati o bilo cemu drugom.
M

Mare gi Vara

pre 19 dana

Dobija ovo Duka, majstor za sokantne zavrsnice i uzima kup! Kup je nas!

pre 20 dana

Ugovor za Igora Duljaja bar do 2030, sa njim obavezno u Partizanu da ostane i Milos Vazura. Dje ste autosovinisti Partizana, ima li kluba na svetu a da mu navijaci zele lose?? Ja mislim da nema,cim podrzavaju ovakvog ne mogu reci trenera jer to nije!!!

pre 20 dana

Cifra 7 je zato sto nikad nije bilo vise od 7 hilj. kad je bio besplatan ulaz.prosla utakmica 6300.

pre 20 dana

Napadači Srbije za EURO 2024: Vlahović, Mitrović, Ratkov, Baždar.
G

Gost018

pre 19 dana

ratkov i bazdar jedino lopte da donose...dal si realan...

pre 20 dana

Sramota koliko Stamenkovic navlaci od prve minute za Vozdovac. Kulminacija svega je ovaj k.u. gde igraca prvo pogadja lopta o telo i tek nakon toga u ruku. Da se ovoliko sudi protiv Partizana nema nigde... Svaku ali svaku utakmicu Partizan biva drasticno osakacen od Santlacevih sudija.
B

Burek

pre 20 dana

Napredak i Radnik si već zaboravio ? Da nije sudija, bili biste maksimalno treći
P

Prcko33

pre 20 dana

Olegunar je l' stvarno mislis da ono nije bio penal?
G

GostiHilti

pre 19 dana

E i da sudija navlači ovo se mora dobiti 2:0 glatko. A ne neka opravdanja, ovaj voždovac je u lošoj formi celo preleće a ti tražiš opravdanje

pre 20 dana

Proslu utakmicu je bilo 6300 i bio je besplatan ulaz.danas oko 1500 navijaca(radnik dan).

angry_chainsaw

pre 20 dana

Mitiću Ubacuj Flemingsa i Neškovića u II poluvremenu i puno sreće za braću sa krova TC iz Braće Jerković i za Invalide i nadajmo se brzoj kontri po levoj strani do kraja poluvremena ili da rezultat ostane ovakav do kraja poluvremena, jer će Duljaj onda krenuti sa Gohom, Kanuteom i Zahidom i tu će biti još više prostora za kontre!!!