Ne zanosite se ljudi,brinite vi o svom dvoristu jer je Inter odigrao na ler a i moze mu se kad je najjaci klub na kugli zemaljskoj!nebitna je ova sezona,titule i ostalo

Pada motivacija i koncentracija ponekad. Genova neugodna ekipa. Kada igra svoj najvisi nivo,opasni su.

Teska tekma,pad energije,naspanovan protivnik prgave igre...

Inteerrrrrr

Adio Juveeee.......
L

Lšp

Lose vece Intera, ipak je nemoguce odrzati tempo i pruzati vrhunske partije, u sledecem kolu odmoriti sve bitne igrace pa i poraz nije sgrasan jer je Atletiko prioritet.
H

Hammers Srbija

Inter je prejak za ostale klubove u Italiji trenutno, ljudi igraju Ls i ligu sa 2 sastava ili bar 80% promenjenim sastavom iz tekme u tekmu, mislim da mogu da ponove uspeh od prosle godine, mozda cak i da ga nadvise.
N

Nanas

Ne vredi ovde ostavljati komentare vise,jer je ocigledno da ovde haraju botovi fan klubova odredjenih timova i po principu,ako kazes bilo sta negativno o njihovom klubu,odmah si im arhi- neprijatelj,klasicno klinacko,pubertetlijsko razmisljanje,a uvek sam zeleo da komentarima i argumentima razmenjujemo misli,ali ocigledno se to izgubilo,nazalost...

Oldboy

To je problem svugde, ali klincima ne odgovaraš, već samo na argumentovanu diskusiju
N

Nanas

@ oldboy nikada i ne odgovaram klincima,ali mi je zao,kad vec postoje ovakvi portali,covek ne moze normalno razmenjivati misljenja i argumente,a da ga ne izvredjaju,ne proglase navijacem nekog njima kao mrskog tima ili tako nesto...
Z

Zbaj

Posle gola Genova nije imala ni jednu priliku, a kamo li nekoliko. Bilo je par situacija ali nista konkretno iz njih. Eto jedina prilika je pinisteni gol, ali bio je ofsajd pa se i ne racuna kao prilika. Doduse Inter jeste odigrao “losiji” mec, ali nije ni cudo, jer ove godine gaze sve. Nabtinije im je da budu svjezi za Atletiko kroz 9 dana.

Pjanić sa tri žutaa

Pretpostavio sam da ce biti ovako jer je Djenova preopasna. Jako vazna pobeda jer se ide na noge Bolonji gde ce biti jos teze, pa sa ova tri boda, eventualni kiks u Bolonji nece tesko pasti. Inace, kakav bre zamor materijala? O cemu to ovaj pise? Inter je tim gde najvise igraca igra, svaku utakmicu se kljucni odmaraju posle 70-og minuta, svaku utakmicu drugi sastav. Morao je piskaralo nesto da bocne, inace ovo ne bi bio Mocart.
B

Bas je tebi veselo

@Pjanic sa tri zutaa Sto si stalno na mocartu ako je los i ako stalno imas neke primedbe.Dosadna mirodjijo
Z

Zoii

Opustanje je dovelo mec do toga da bude uzbuljiviji..Lako stecejih 2-0, a onda drugo poluvreme po principu lako ce se zavrsiti. Lagana setnja pojedinih igraca, izmisljanje tople vode i potcenjivanje protivnika sto je i dovelo do primljenog gola. Onako da se izgubi lopta bez ozbiljnog presinga nikada ne sme, previse zelje da se igra petom, da se trazi igrac pasom kroz 10 igraca...Djenova je dala sve od sebe, ali opet nakon tog gola nije uspela da stvori neke ozbiljne sanse(izuzev drugog gola koji je dosao iz velikog ofsajda i opravdano je ponisten)
s

ssss91

kada je uveo Darmijana sve se promijenilo,Aslani je dao super gol,ali nije ni blizu Calhanoglua. Jedno ne mogu da shvatim da Fratezi ne bude ispred Aslanija,cak ni da dobije minute....Sanceza pokusava razdrmati,ali samo krade minute Arnautovicu bez potrebe i ako u godinama obojica,Sancez je totalno izlapio i nije za veliku ekipu.
Z

Zbaj

U koliko nisi znao i Hakan i Frattesi su povrijedjeni bili za ovaj mec.
1

1233333332

Brate ne znam da li gledamo iste utakmice ali sanchez donese dosta brzine i energije u igru kad dobije dovoljno minuta, covek zna da odigra pas ima to iskustvo i iskoriscava minute koje dobija odlicno
s

ssss91

Fratezi nije povredjen. ne znam samo gdje si to vidio ili procitao? A Calhanoglu jeste i kazem da nema zamjenu,Aslani ima samo tu mekanu nogu i to je to. Pa i Klasen je ima.
A

Akica1982

Svaka čast Genovi na igri u 2 poluvremenu.
R

Riko-1908

Sta hocete vi? da Inter 20 utakmica odigra savrseno, nekad mora i ovako da se pobedi. U sledecu ubacit iz primavere i fokusirat se na LS