Komentari na vest

Luka Šarac iz Novog Pazara otišao u Novi Pazar

B

Box

pre preko 4 godine

Ko je bio gore, zna kakvi su tereni . Milina.
C

Coban

pre preko 4 godine

Veca plata u sestoj njemacke nego u nasoj prvoj "super"ligi a verovatno cak i bolji kvalitet igre... smesno
G

Grüße aus Hamburg

pre preko 4 godine

Ma da, ti znas da je kvalitet. Bezirklige u Nemackoj igraju donerdžije (kebap majstori) i bauštelci kad imaju slobodnog vremena. Verovatno čovek otišao da proba da sredi papire a ne zbog fudbala.
6

6. Nemacka

pre preko 4 godine

vise placa nego LL?

Bari1991Tokio

pre preko 4 godine

Od Novog Pazara vise i redovnije 100%