Komentari na vest
Majstorstvo ili puka slučajnost? Levanteu nije bitno, samo da je ušla… Pa eksplozija u 90. minutu!
Marija Radulaski
pre 22 dana
Vazno je da su izborili opstanak
stevic stefan
pre oko 2 meseca
o Boze kako lose igra ovaj Ajaks
Вељко Богдановић
pre oko 2 meseca
Konacno i oni da ispostuju
Aleksandar Osmanovic
pre oko 2 meseca
Vazan je opstanak! Izborili se posteno
Pa dodo sam
pre oko 2 meseca
Šta pišete teletabisi jedni, je l uopšte pratite bilo šta ili samo lupetate za taj fribet, kakav opstana obezbedili, oni će da ispadnu 90%, ljudi su u zoni ispadanja i imaju meč više od svih ostalih konkurenata, a pritom do kraja gostuju i Selti i Betisu koji jure bodove za mesta koja vode u LŠ. Je l može da se napravi neki filter ovakvih likova koji samo lupetaju random komentare, da ih stavimo na neku blok listu i da ne čitamo šta pišu?
Vajta66
pre oko 2 meseca
Vazno je da su izborili opstanak, nadamo se da ce naredne biti puno bolji! Napred momci!
sikm1
pre oko 2 meseca
igrac vise celo drugo poluvreme.
Zika Zika
pre oko 2 meseca
konacno i on da da gol
V
Vuk Pavlovic
pre oko 2 meseca
haos utakmica stvarno
p
petrovicgoran22
pre oko 2 meseca
bravo za levante
M
Marconato
pre oko 2 meseca
A kad meni treba za tiket gola ne znaju da daju....
bordeaux
pre oko 2 meseca
Ja prosao live 1. 2,2 bilo u 75 min








