Komentari na vest
Mančester Siti kupio Deturbea i izjednačio rekord Lige 2
V
Vldblk9a
pre oko 2 sata
I onda ce ga prodati za 60m opet timu koji drzi sizi grupa, i tako u krug, pumpa se profit, a onda se ljudi loze na siti i celzi, i pljuju Arsenal, Mu, Liverpool... 2 fudbalska zla koji krse sva pravila.
a
apokalipsa
pre oko 1 sat
Pa kad ljudi nekontaju nit se informisu..Sity grupa ima gomilu timova i duboke veze sa nekim klubovima
Бранко Шијак ⚪🔴⚪🇦🇷
pre 13 minuta
Свака част на коментару. Људи пљују клубове са душом као што су Ливерпул, Арсенал и Јинајтед а величају клубове који су до 21 века били просечни као што су Челзи и Сити.
N
Nenad Petrovic
pre oko 2 sata
.. Samo se gadjate parama za klince koji neće da sazrele bar još 5 godina
Matija Milutinovic
pre oko 2 sata
Gde ovog iskopase hahah
r
realnost
pre oko 2 sata
pa vidis da pise u troi😂😂
k
kikica1971
pre oko 2 sata
Ovaj decko nece odigrati jedan jedini minut za city
J
Janaćko
pre oko 2 sata
Odigraće 10 min za siti i biti prodat za 40 miliona.
dejan.arsic.88@gmail.com
pre oko 3 sata
Овакве ствари треба забранити. Купују само да га други не би узео. Дечко никада неће заиграти за Сити
Valentina Kolar
pre oko 3 sata
Čak 3 gola na 46 utakmica i prodat za 25 miliona
Koga bre vi zajebavate
S
Saturn
pre oko 2 sata
Liga 2 je fizicki preteska , ovaj klinac nije samo da daje golove i asistira , staje na loptu , pismen je tehnicki bas jek na lopti slicno kao Bernardao Silva , siri igru ucestvuje u gradnji
S
Subjektivni komentator
pre oko 3 sata
Kako su prije 2 godine Savinha kupili od Troe, kada čovjek već 3 godine igra u Cityu, i prije toga sezonu-dvije u Granadi?
Sportski pozdrav!

Enzo bg
pre 16 minuta
Au brate ti nisi nista ubo

.jpg.webp)





.jpg.webp)
