Komentari na vest
Mančester Siti mora da iskešira 20.000.000 evra za Maresku
Alek
pre 44 minute
Kuda ide ovaj svet
TheStefanK
pre oko 1 sat
Sta vidi siti u njemu to mi nije jasno
N
Natalii29
pre oko 1 sat
neka ga zameni,.mozda je bolje za sve
Osimen99
pre oko 1 sat
Veoma iskusnog trenera dibija siti!
Petar Lukić
pre oko 2 sata
Pare za njih uopšte nisu problem
Salleee
pre oko 2 sata
Teško će moći da nastavi ono sto je Pep radio. Koliko god su poslednje dve sezone loše mislim da će naredne da budu još losije
Mihajlo_24
pre oko 3 sata
kakve se pare vrte u premijer bato moj najqca liga na svetu ubedljivo
A
Andja454545
pre oko 3 sata
E moj City, sa Gvardiole na šta si spao, najbolji trener, sve živo osvojio...
P
Pa
pre oko 1 sat
Koga da dovedu?
Kakav je kompani bio trener prije bajerna?
Nisu treneri samo, klop, gvardiola, anceloti i luis enrike
A
Andja454545
pre oko 3 sata
Šta to za Šeika, iskesira to on odma, ima City para
Acaredstar1
pre oko 3 sata
kakve se pare vrte u premijer bato moj najqca liga na svetu ubedljivo
The KING sa Sportske
pre oko 3 sata
Siti pravi istu gresku ko Junajted. Dozvoljava da im trener bira naslednika. Mareska nema pojma, fudbal mu je jako spor i dosadan dodavanje prvom do sebe, pritom o defanzivi pojma nema. Siti ima nikad slabiju ekipu u eri arapa. Njima vidi TOP 4 sledece sezone.
Bojan Ivanovic
pre oko 3 sata
Koga su oni umesto gvardiole doveli
Sterlings Braunfels
pre oko 4 sata
Pošto je lično Gvradiola predložio Maresku za svog naslednika na klupu Sitija trebalo bi da bude na nivou u Čelsi nije uspeo zato što je kod njih rasulo čovek se ništa nije pitao onaj Tod Boli na svoju ruku dovodio igrače bez konsultacije trenera sa druge strane Siti je možda i najbolje organizovan klub na svetu tako da rezultati neće izostati.
J
Janaćko
pre oko 2 sata
Kaće se opismeniš rođo?








.jpg.webp)