Komentari na vest

Mančester Siti mora da iskešira 20.000.000 evra za Maresku

Alek

pre 44 minute

Kuda ide ovaj svet

TheStefanK

pre oko 1 sat

Sta vidi siti u njemu to mi nije jasno
N

Natalii29

pre oko 1 sat

neka ga zameni,.mozda je bolje za sve

Osimen99

pre oko 1 sat

Veoma iskusnog trenera dibija siti!

Petar Lukić

pre oko 2 sata

Pare za njih uopšte nisu problem

Salleee

pre oko 2 sata

Teško će moći da nastavi ono sto je Pep radio. Koliko god su poslednje dve sezone loše mislim da će naredne da budu još losije

Mihajlo_24

pre oko 3 sata

kakve se pare vrte u premijer bato moj najqca liga na svetu ubedljivo
A

Andja454545

pre oko 3 sata

E moj City, sa Gvardiole na šta si spao, najbolji trener, sve živo osvojio...
P

Pa

pre oko 1 sat

Koga da dovedu? Kakav je kompani bio trener prije bajerna? Nisu treneri samo, klop, gvardiola, anceloti i luis enrike
A

Andja454545

pre oko 3 sata

Šta to za Šeika, iskesira to on odma, ima City para

Acaredstar1

pre oko 3 sata

kakve se pare vrte u premijer bato moj najqca liga na svetu ubedljivo

The KING sa Sportske

pre oko 3 sata

Siti pravi istu gresku ko Junajted. Dozvoljava da im trener bira naslednika. Mareska nema pojma, fudbal mu je jako spor i dosadan dodavanje prvom do sebe, pritom o defanzivi pojma nema. Siti ima nikad slabiju ekipu u eri arapa. Njima vidi TOP 4 sledece sezone.

Bojan Ivanovic

pre oko 3 sata

Koga su oni umesto gvardiole doveli

Sterlings Braunfels

pre oko 4 sata

Pošto je lično Gvradiola predložio Maresku za svog naslednika na klupu Sitija trebalo bi da bude na nivou u Čelsi nije uspeo zato što je kod njih rasulo čovek se ništa nije pitao onaj Tod Boli na svoju ruku dovodio igrače bez konsultacije trenera sa druge strane Siti je možda i najbolje organizovan klub na svetu tako da rezultati neće izostati.
J

Janaćko

pre oko 2 sata

Kaće se opismeniš rođo?