(© AFP)
(© AFP)

Meksiko: Pume nikako da stignu do pobede

Vreme čitanja: 1min | ned. 27.03.22. | 01:57

Posle tri vezana poraza, stigao je samo remi protiv Mazatlana u šampionatu Meksika

Unam Pume iz Meksika i dalje ne znaju za trijumf u nacionalnom šampionatu. U meču protiv Mazatlana nisu uspeli da dođu do sva tri boda. Na kraju samo 1:1.

Tim koji je početkom ovog veka osvajao titule u Meksiku sada proživljava teške momente. Trenutno su 12. na tabeli sa svega tri pobede iz 11 odigranih mečeva.

Pre susreta sa Mazatlenom, nanizala je ekipa iz Meksiko Sitija čak tri poraza, a ni ovaj jedan bod ne menja previše za Pume.

Koliko domaćin nije imao sreće dovoljno govori i ova utakmica. Mirisalo je sve na meč bez golova, a onda Horhe Ruvalakaba izleće pred golmana gostiju u 73. minutu i postiže gol za veliko slavlje domaćina.

Ipak, svega sedam minuta su bili u prednosti.

Već u 80. minutu Mazatlan stiže do poravnanja, a najveći krivac za to je fudbaler domaćih Arturo Ortiz koji postiže autogol za konačnih 1:1.

Poslednji put Pume su pobedile 21. februara. Nadigran je Leon sa 2:1.