Komentari na vest

Moraće to bolje protiv Fradija: Gavrić pokazao Voši šta je čeka u Evropi

G

Gladiola1*

pre 11 minuta

Gavrić oživeo karijeru, nadam se će na zimu da se vrati na veliku scenu
D

Delija1

pre 12 minuta

Ispascete kao ona stvar kroz pocepanu garderobu
D

Dokle ovako

pre 20 minuta

Ovaj Tanjga kao bivsi selektoe Petkovic kada je gurao sina u reprezentaciju. Secate se Kako SE to zavrsilo.
S

Sumadinaccc

pre 44 minute

Pod hitno im treba stoper, onaj mali od tate ne zna gde je konja vezao.
U

Urke17

pre oko 1 sat

Pa zar ne bese nebo granica ?

Uskekruske

pre oko 1 sat

Videcemo sta ce biti
f

fudbalicaaa

pre oko 1 sat

sta je gledala ekipa sa mozzarta? egal utakmica, sanse na obe strane, Vojvodina je bolja ekipa ali je i vise rotirala od ekipe Gyor-a, menjali su 11 za 11 a ekipa Gyor-a nije, na kraju Sukacev pogodio precku, Zukic stativu, Kolarevica sa pet metara izblokirali a Nardin promasio polu volej sa pet šest metara i onda kazna i gol Gavrica. Gyor bolji u prvom a Vosa u drugom, vazno je da vam je pola teksta navedeno da je neko bivsi igrac zvezde a nigde da je Vojvodina pogodila stativu i precku protiv ekipe koja je već igrala pripremne meceve, biće Vosa jaka.

Alek

pre oko 1 sat

Bice to dobro...

Noki71

pre oko 1 sat

Gavric je momak koji je zasluzio jos jednu sansu u Zvezdi.
g

giop

pre oko 1 sat

Ha,ha Stefan Mitrovic menadzerska prevara, veliki trener bez licence nije hteo naseg bivseg kapitena Čumica, doveo ovog poluigrača!
k

kikoman

pre oko 1 sat

Tanjga Jr, Crnomarkovici i ostali srpskoligaski igraci ne mogu da igraju evropski fudbal. Tacka barem 6 igraca iz prve postave maksimum mogu da budu rezerve u ekipi koja aspirira da igra evropsko takmicenje...
I

IzzyGo

pre oko 1 sat

Tanjga Jr u prvoj postavi hahahahahahha sprema se za kvalifikacije.
F

Flaki

pre oko 1 sat

Kako je odigrao "brzonogi" Zukić?
G

Gostiii

pre oko 1 sat

Fradi, temperamentni strucnjak, pedantni strucnjak, carobnjak iz Srbobrana. Koliko ste samo jednolicni.

panic1971

pre oko 1 sat

Biće kao i svake godine,ispadanje pre vremena,to je realnost srpskog fudbala
E

Eseks

pre 3 minute

Vojvodina kao i svi sem Zvezde ispadaju bas na vreme,u skladu sa kvalitetom koji poseduju..Da li je vosa podigla nivo kvaliteta videcemo uskoro a ja se nadam da jeste i zelim joj puno srece!
B

Bacoglavac

pre oko 2 sata

Неће ни до ЛК добацити, као што никада и нису...
M

Mecava

pre oko 2 sata

Ako ništa bar znam da igram na golove kad mu sin bude igrao prvu postavu.
R

Redjineli

pre oko 1 sat

Valjda ce ga oteraju uskoro...

micaredstar72@gmail.com

pre oko 2 sata

cekajte ljudi zar nije Vojvodina vec u ligi evrope.Ispasce oni jos u julu