Komentari na vest
Moraće to bolje protiv Fradija: Gavrić pokazao Voši šta je čeka u Evropi
G
Gladiola1*
pre 11 minuta
Gavrić oživeo karijeru, nadam se će na zimu da se vrati na veliku scenu
D
Delija1
pre 12 minuta
Ispascete kao ona stvar kroz pocepanu garderobu
D
Dokle ovako
pre 20 minuta
Ovaj Tanjga kao bivsi selektoe Petkovic kada je gurao sina u reprezentaciju.
Secate se Kako SE to zavrsilo.
S
Sumadinaccc
pre 44 minute
Pod hitno im treba stoper, onaj mali od tate ne zna gde je konja vezao.
U
Urke17
pre oko 1 sat
Pa zar ne bese nebo granica ?
Uskekruske
pre oko 1 sat
Videcemo sta ce biti
f
fudbalicaaa
pre oko 1 sat
sta je gledala ekipa sa mozzarta? egal utakmica, sanse na obe strane, Vojvodina je bolja ekipa ali je i vise rotirala od ekipe Gyor-a, menjali su 11 za 11 a ekipa Gyor-a nije, na kraju Sukacev pogodio precku, Zukic stativu, Kolarevica sa pet metara izblokirali a Nardin promasio polu volej sa pet šest metara i onda kazna i gol Gavrica.
Gyor bolji u prvom a Vosa u drugom, vazno je da vam je pola teksta navedeno da je neko bivsi igrac zvezde a nigde da je Vojvodina pogodila stativu i precku protiv ekipe koja je već igrala pripremne meceve, biće Vosa jaka.
Alek
pre oko 1 sat
Bice to dobro...
Noki71
pre oko 1 sat
Gavric je momak koji je zasluzio jos jednu sansu u Zvezdi.
g
giop
pre oko 1 sat
Ha,ha Stefan Mitrovic menadzerska prevara, veliki trener bez licence nije hteo naseg bivseg kapitena Čumica, doveo ovog poluigrača!
k
kikoman
pre oko 1 sat
Tanjga Jr, Crnomarkovici i ostali srpskoligaski igraci ne mogu da igraju evropski fudbal. Tacka barem 6 igraca iz prve postave maksimum mogu da budu rezerve u ekipi koja aspirira da igra evropsko takmicenje...
I
IzzyGo
pre oko 1 sat
Tanjga Jr u prvoj postavi hahahahahahha sprema se za kvalifikacije.
F
Flaki
pre oko 1 sat
Kako je odigrao "brzonogi" Zukić?
G
Gostiii
pre oko 1 sat
Fradi, temperamentni strucnjak, pedantni strucnjak, carobnjak iz Srbobrana. Koliko ste samo jednolicni.
panic1971
pre oko 1 sat
Biće kao i svake godine,ispadanje pre vremena,to je realnost srpskog fudbala
E
Eseks
pre 3 minute
Vojvodina kao i svi sem Zvezde ispadaju bas na vreme,u skladu sa kvalitetom koji poseduju..Da li je vosa podigla nivo kvaliteta videcemo uskoro a ja se nadam da jeste i zelim joj puno srece!
B
Bacoglavac
pre oko 2 sata
Неће ни до ЛК добацити, као што никада и нису...
M
Mecava
pre oko 2 sata
Ako ništa bar znam da igram na golove kad mu sin bude igrao prvu postavu.
R
Redjineli
pre oko 1 sat
Valjda ce ga oteraju uskoro...
micaredstar72@gmail.com
pre oko 2 sata
cekajte ljudi zar nije Vojvodina vec u ligi evrope.Ispasce oni jos u julu








