Umar Sadik u duelu sa Lukom Modrićem (©Reuters)
Umar Sadik u duelu sa Lukom Modrićem (©Reuters)

Mozzart daje najveće kvote na svetu na pobede Valensije i Mehelena

Vreme čitanja: 2min | uto. 22.04.25. | 10:51

Nigde nećete da nađete veće

Utorak je bez evropskih kupova, odnosno Lige šampiona, ali to ne znači da lopta miruje. Naprotiv, mnogo uzbuđenje širom Evrope, a u prvom planu su Primera i Premijer liga. Bukmejkeri Mozzarta za danas su spremili dve kvote koje će u svakom trenutku da budu najveće na svetu.

U pitanju su kečevi na pobede Valensije u Španiji i Mehelena u Belgiji.

Izabrane vesti

Oba tima su loše počela Primeru, pretila im je borba za opstanak, ali i Valensija i Espanjol su u sigurnoj luci. Igraju fantastično. Slepi miševi su osvojili 10 bodova u poslednja četiri meča, dobili i Real na Bernabeu, dok je i ekipa iz Barselone sjajna sa tri vezana trijumfa. Poslednja četiri meča ovih timova završena su remijima, dva puta sa po 1:1 i 2:2. U prvom delu sezone u Barseloni je bilo 1:1.

MEHELEN – VESTERLO (UTORAK, 20.30), KEC 1,85

Zahuktava se borba u Belgiji za titulu, ali i u drugoj grupi je neizvesna u kojoj pobednik stiče pravo da igra plej-of za plasman u Ligu konferencije. Šarlroa je prva sa 27 bodova, a najveći rival joj je Mehelen sa tri manje. Domaćin čeka Vesterlo i imperativ je pobeda, posle samo boda na poslednja dva duela. Gosti su u seriji od tri remija, bez trijumfa u ovom plej-ofu. U prvom delu šampionata je Vesterlo pobedio u Mehelenu sa 4:2.

NAPOMENA: Kvote su podložne promenama, ali će u svakom trenutku u Mozzartu biti najveće na svetu.


tagovi

Promo kvote

Izabrane vesti / Najveće kvote


Ostale vesti


Najviše komentara