"Mudrinski"
"Mudrinski"

Mudrinski odveo Grojter na vrh (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 12.08.13. | 22:08

Bivši napadač Zvezde zamenio povređenog Đurđića i deset minuta pre kraja doneo preokret protiv Kajzerslauterna - 2:1

MudrinskiOgnjen Mudrinski pretplatio se da ulazi kao džoker i spasava klubove. Momak iz Srbobrana svojevremeno je postizao važne golove za Jagodinu, potom i het-trik za Crvenu zvezdu u preokretu protiv niškog Radničkog, a sada je deset minuta pre kraja protiv Kajzerslauterna doneo Grojter Firtu sva tri boda i lidersko mesto u Cvajti – 2:1.

Mudrinski je započeo meč na klupi za rezervne igrače, ali je u 17. minutu ušao u igru umesto zemljaka Đurđića koji se povredio. Ni to nije bio jedini maler za domaćina, pošto je Idrisu u 32. minutu doveo goste u vođstvo. Ipak, samo četiri minuta kasnije kolo sreće se okreće, pošto je Šukalo izjednačio i vratio Grojter Firt u igru.

Onda na scenu stupa Mudrinski. Deset minuta usledio je korner, srpski internacionalac je bio najviši u skoku i donosi veliku radost navijačima kojih je na stadionu Troli areni bilo oko 12.000.  Vredi istaći i da je pre ovog pobedonosnog gola postigao još jedan, ali se našao u nedozvoljenoj poziciji...

Inače, Mudrinki je nedavno u 1. kolu Kupa Nemačke dva puta asistirao, jednom Đurđiću, tako da je Grojter pogodio sa kupovinom, a Zvezda, kao po običaju, pogrešila sa prodajom...