nije neko mjerilo protiv Salernitane, ali Roma je mogla ovima spakovati 5 komada

Roma rutinski ali Salernitana nije naivna ni malo, eksplozivni su bas Cela atmosfera je podsetila na Calcio ranih 2000ih, navijaci Salernitane stali nisu, a boja dresova vuce na Perudju/Redjinu P r e d i v n o

Stoska92

Roma medju tri favorita za skudeto ove sezone, zivi bili pa videli💪🏻
R

Romolo Wolf

Hahahaha čuj ovu budalaštinu "van forme". Pa ta ista Roma je pre 5 dana utrpala 5 komada Šahtjoru na Olimpiku. Danas mogla isto toliko, ne znam šta znači onda "van forme". U prvom poluvremenu samo Zaniolo dva puta sam ispred golmana, jednom tik pored gola, drugi put ovaj skinuo ramenom čist gol (1 u 100 situacija), Dibala u stativu, posle Abraham isto imao dobru situaciju, očekivao je da će to biti Paolov gol. Pa da su van forme ne bi imali toliko prilika. Drugo, sasvim je normalno da kad se tako ispromašuješ, kada si trebao da vodiš sa tri četiri razlike, uvuče se mala nervoza, i poslednje što ti treba je da ti onda rival iz neke gluposti uvali gol i da ostaneš bez bodova. I to je Murinjo taktički odradio sjajno, umirio igru u drugom poluvremenu a opet je Roma bila ta koja je diktirala ritam i imala još par prilika za gol (Karlsdorp, Vajnaldum, El Šaravi....). Bitno da se ostali nisu mučili i da su u super formi.... Na primer Inter i Fiorentina koji su golovima u 95 minutu izvlačili pobedu protiv nikad jačeg Lećea i Kremonezea. Naručito ovi drugi koji su gol dali tako što je golman Kremonezea nakon centaršuta ušao u gol sa loptom, ko u Kenguru.... U krajnjoj liniji, boli me uvo, najvažnija su tri boda, a duga je sezona, pa ćemo videti ko je u kakvoj formi. Sportski pozdrav!

FORZA ROMA!!!

Dajee Roma!!!
D

Demichelle

Realno je trebalo da bude bar tri razlike za Romu. Salernitana sem borbenosti u prvom delu igre,nije pokazala ništa.. Nicola je zbog problema sa povredama morao odmah u vatru da gurne i Vilhenu,Brona i Candrevu. Trebaće vremena da se svi uklope i uigraju. Došao je i Maggiore,narednih dana stiže i centarfor,biće to za 15 ak dana sasvim drugačija ekipa..
r

roni

klasicni ubica fudbala i kukavica kog rodjena majka ne moze da gleda.u napadu imas igrace u vrednosti 150 miliona a ti igras bunker celo drugo protiv ekipe koja petlice jugopetrola ne bi dobila.kakva njuska raspala
G

Gostimir

Neka si mu rekao. Pitam se zašto Murinjo ne uzme casove kod tebe....
l

lingve

Iznedio ili iznedrio?
I

Ivan FCRS

Negativno iznenadjenje od Murinja, ali videcemo duga je sezona. Mislio sam da se Matic kao starter uopste nece dovoditi u pitanje.
b

baba matic

je ti samo da udje nekad kao osigurac kad se zavrsava utakmica davno je on od bilo kakvog prajma
A

Andre999

Murinjo dobio utakmicu Murinjovski...
P

Princ

Ljudi su mi se smejali i lupali minuse kad sam rekao da ce Kristante igrati prvu pre Matica i kad sam govorio da su isti tip igraca i da ce prednost imati Kristante jer je 5-u sezonu u klubu , italijanski reprzentativac i moze dobro da se proda jer moze da igra i veznog i stopera , svakako duga je sezona igrace i Matic samo polako