Komentari na vest

Nemcima se svideo vezista sa Uba! Gledali ga protiv TSC-a, pratiće ga i dalje

G

Gost1234@valjevac 1210

pre oko 2 meseca

@valjevac 1210 – druže valjevac, ti i dalje robuješ ideološkim mantrama iz prošlosti! Neko te je izgleda dobro nasamario, a ti si sve to prihvatio zdravo za gotovo! Čitav tvoj komentar su besmislene budalaštine, nesuvisle izmišljotine i neinteligentne konstrukcije! Dokaz: dođe nekakvi Štutgart u Zvezdinu grupu u LŠ i Zvezda mu lagano da pet komada i to sa trenerom Milojevićem, koji je pre toga popio pet laganih uzastopnih otkaza u inostrnstvima! Mogu da zamislim kako je kvalitetan nemački drugoligaški fudbal, kada im je Štutgrat bio doveden na fabričko podešavanje!
G

Gost1234

pre oko 2 meseca

Brate Nemanja, nemoj ni da pomisliš da odeš u II ligu Nemačke! To nije tvoj nivo! Taj Hamburger je na nivou Radničkog Sremska Mitrovica ili Trajala! Upropastićeš karijeru! Ne srljaj kao guska u magli! Prvo pređi u neki naš bolji prvoligaš, kao Partizan, TSC, Čuka, Vojvodina! Nemoj prelaziti u Zvezdu, jer tamo nećeš nikada dobiti šansu! Tamo se traže samo nesposobni Afrikanci!
v

valjevac 1210

pre oko 2 meseca

hajde ne lupetaj, Nemačka druga liga bolja od naše superlige. Puni stadioni, ljudi žive za fudbal, a kod nas tuga, jad i čemer. O uslovima za život da ne pričamo..
D

Don Vito Corleone*

pre oko 2 meseca

Interesantno, ovi zaljubljenici i veliki fanovi afričkog fudbala (Terzić i bulumenta), koji TRENUTNO vode Zvezdu, nikada nisu čuli za Strahinju Rakića! Oni su usredređeni samo na "talentovane" Afrikance. Sad će da dovedu Musu (Sisoka), rezervu iz Francuske, koji tri godine ne igra, a već su doveli Muhameda (Faula) i nekog Sandokana. Njih će da forsiraju celo proleće! Afrikanci "in", srpski igrači "aut"! Samo ne znam ko će im gledati reprezentaciju Afrike, u malom, tj. ovakvu iščašenu Zvezdu!
M

Milaniii

pre oko 2 meseca

Hamburga ili Hamburgera!? :D
N

NUR HSV

pre oko 2 meseca

Pozdrav iz Hamburga. Klub se zove Hamburger a ne Hamburg. Tačnije Hamburger Sport-Verein u prevodu Hamburško sportsko društvo. A u narodu poznat samo kao HSV. Što ne iskoristiš gugl pre nego što pokušavaš da ispravljaš novinare?
v

vladano79

pre oko 2 meseca

Plac majke Bozje
%

%

pre oko 2 meseca

Druga nemacka liga, na nivou bugarske reprezentacija
C

Cestitamo

pre oko 2 meseca

Najgluplji komentar godine.
K

Korke

pre oko 2 meseca

Eh tesko tebi...na kojim si ti drogama?!?
М

М21

pre oko 2 meseca

Страхиња Ракић није из Ваљева, већ делко из Уба, тачније села крај Уба, Стубленица се зове
m

mojne da lupas

pre oko 2 meseca

Ne lupaj ko maksim po diviziji. Decko je iz Čučuga. Takodje selo pored Uba. Ali iz Cucuga, ne iz Stublenice.
S

Strahinja Rakić

pre oko 2 meseca

Ljudin bre, ja sam iz Banja Luke.
М

М21

pre oko 2 meseca

Брате буквално смо пар км један од другог, нисам луд да се село у коме живимо зове Стубленица