Komentari na vest

Nestala je i poslednja kockica iz prvog Pepovog mozaika

Piki Brat

pre oko 2 meseca

Iskreno vrlika steta za siti dobar klub i mlad
S

Scaloneta

pre oko 2 meseca

Kakva je to samo bila Pepova minijatura u Treble sezoni kada je izmislio lutajuću poziciju za Stounsa da ulazi u sredinu i zajedno sa Rodrijem kreira igru, dobije veznjaka više, kontrolu.. To im je preokrenulo sezonu koja do januara/februara nije bila baš najsjajnija.

Zepinho

pre oko 2 meseca

steta za city i za stonesa sve je dao tom klubu

Leonardo secirovic

pre oko 2 meseca

Leta 2016. Siti je platio klubu iz Liverpula 55.600.000 evra, što je u to vreme bio drugi najskuplji transfer nekog defanzivca u istoriji fudbala (više je plaćen samo David Luiz kada je iz Čelsija prelazio u PSŽ). Svaki cent uloženog
D

Dormamu23

pre oko 2 meseca

Kraj jedne sjajne generacije ali Pep ostaje i verujem da ce stvoriti novu pr enego sto napusti siti

Milosac Markovic

pre oko 2 meseca

Leta 2016. Siti je platio klubu iz Liverpula 55.600.000 evra, što je u to vreme bio drugi najskuplji transfer nekog defanzivca u istoriji fudbala (više je plaćen samo David Luiz kada je iz Čelsija prelazio u PSŽ). Svaki cent uloženog novca se isplatio

nemanja gasevic

pre oko 2 meseca

NESTALA JE I POSLEDNJA KOCKICA IZ PRVOG PEPOVOG MOZAIKA
T

Tvrdjava

pre oko 2 meseca

Stouns je jos uvek dobar igrace on u nekom dobrom klubu

ivanovicg09@gmail.com

pre oko 2 meseca

Da nisu bile povrede bio bi odlican
A

Aleksandar Denic

pre oko 2 meseca

Moglo je i bolje

Ilija Stevanovic

pre oko 2 meseca

dobar trener ali nije vise to to

KOLUBARAC1919

pre oko 2 meseca

Dobar bio dok je bio zdrav
Z

Zaki12345

pre oko 2 meseca

Dobar je on trener
F

FT

pre oko 2 meseca

Ostvario je sjajan učinak u Sitiju
F

Fenix99

pre oko 2 meseca

Ubile ga povrede jbga
L

Laki22774927

pre oko 2 meseca

Stones vrlo mocan igrac i svu srecu mu zelim u nastavku karijere

Uskekruske

pre oko 2 meseca

Dobar igrac.....
S

Stefan2312

pre oko 2 meseca

dobar fudbaler, steta sto su ga povrede unistile

Nikola Jovanovic

pre oko 2 meseca

Doslo je vreme i za pepa da putuje
m

mrca9

pre oko 2 meseca

Najbolji trener ubedljivo
g

gnrslash

pre oko 2 meseca

Realno vrhunsko pojacanje je bio za Siti, tandem sa Kompanijem
P

Peki30

pre oko 2 meseca

Realno stons im je bio prilična rupa još od kako je došao, kad ga je onda firmino otreso ko budalu, nikad nije imao kontinuitet ni stabilnost, staklene noge, nikad nije uživao poverenje. Da nije došao ruben Diaz nikad ta odbrana ne bi valjala. Neće faliti, imaju i sad mnogo bolje stopere u geiju,husanovu,diazu
S

Samostalna drzava

pre oko 2 meseca

A na balkonu da dočekamo našeg generala RM
H

Huncak

pre oko 2 meseca

Viva izrael. Viva serbia
S

Semedo

pre oko 2 meseca

Nek preuzme Lester i osvoji titulu ili Porto i osvoji Ligu Šampiona. I tek onda se moze reci da jd najbolji trener na svijetu. U Barsi je imao svemirsku generaciju. U Bajernu nista napravio nije. A u Sitiju je potrošio milijarde da osvoji Ligu Šampiona i to je jedva uspio.
E

Epson

pre oko 2 meseca

Po tvom rezonovanju, Klaudio Ranijeri je najbolji trener svih vremena?

Aleksandar3006

pre oko 2 meseca

Istina je da je vodio samo top timove ali svakako je jedan od najboljih trenera u istoriji ovog sporta. I Željko Obradović je prve 3 titule osvojio na znanje a posle je više osvajao na budžete ali treba hendlovati toliku grupu egoista i biti im autoritet, budi siguran da je to jako teško. Gvardiola sve dovodi do perfekcije, zamisli koliko samo vremena provede pregledaju svake utakmice pa onda u detalje kako, kada gde si se postavio kako si trebao, pa kako da reaguješ ako protivnik uradi ovo a kako ako uradi ono... Svi igrači kažu da neverovatnu pažnju posvećuje detaljima i da je kod njega milina igrati.
a

aaaa

pre oko 2 meseca

Pa on je stvorio tu generaciju u Barsi, on je prodao Ronaldinja i Deka da bi stvorio prostor Inijesti i Caviju. U tom trenutku niko nije smatrao ovu dvojicu vrhunskim fudbalerima. Promovisao je Buskeca iz B tima i promenio mu poziciju, Pedra isto izvukao iz B tima. Vratio i dao sansu Pikeu u prvom timu. Mnogo se potcenjuje njegov mandat u Barsi.

Neksaa

pre oko 2 meseca

Bravo, napokon neko ko je realan. Ne mogu da kažem da nije dobar trener, ali najbolji ni blizu.