Komentari na vest

Novi poziv selektoru Srbije: Uključila se i Almerija Kristijana Ronalda

patr0_

pre 26 minuta

Znaci Lalat vodi reprezentaciju
D

Deki maky

pre 27 minuta

Treba da IDE,gori je od Viskija

Мирослав

pre 29 minuta

Putuj igumane ko god dodje neće biti gori od tebe

Alek

pre 31 minuta

Nece ona nidje...
S

Spasovski92

pre 33 minute

FSS ce ga cuvati kao malo vode na dlanu
G

Gost1979

pre 42 minute

'nači Miloje "vi me kao nešto pitate, ja kao nešto odgovaram" čeka ko zapeta puška.

micaredstar72@gmail.com

pre 44 minute

a vala dobro se i pokazao u reprezentaciji

Bosque

pre oko 1 sat

Zaseli foteljasi u FSS i niko ni zasta ne odgovara. Idi Veljko spasavaj se.

Benny Ben

pre oko 1 sat

Ode i Paunović! Sad Lalat da proba jos..
Z

Zula

pre 26 minuta

Ali sada iskreno,sto je uopste i dolazio???? Na sta sve ovo lici
P

Pavlovicmp

pre oko 1 sat

Ako je pametan treba da ide
M

Miloljub Ostojić

pre oko 1 sat

Evo, ja ću.......
P

Pollster

pre oko 1 sat

Paun hvata maglu,tek sada je provalio da ekipa nema nikakav kvalitet i da se godinama nece plasirati nigde,to je trebao da zna pre nego sto je dosao.
M

Mladic

pre oko 1 sat

Al ga nude samo što pre da pobegne iz mulja…ali piše u CV da je bio “selektor”
M

Mujagic

pre oko 1 sat

Kako se lagano javnost priprema da momcina ode i da to bude sasvim normalno…
V

Vidić za predsednika FSS

pre oko 1 sat

Ima li kakvih ponuda za Radujka i aboliranog Džajića?
@

@

pre 41 minuta

I Terzu, tog maga ekonomije
G

Gosti

pre oko 1 sat

Ako je lud da ostane ovde,ovde se sve raspada.
A

Astoria

pre oko 1 sat

Trenutno je vrlo loša atmosfera oko reprezentacije. Ne zna se da li selektor ostaje ili ide, loši rezultati u prijateljskim utakmicama, ogroman pad na UEFA listi, minus u kasi FSS, slab odziv igrača u reprezentaciji, zla krv i podeljenost među pojedinim fudbalerima, neodlazak na SP, loša atmosfera i odsustvo poverenja kod navijača pred Ligu nacija, nedefinisane boje i loš dizajn dresova, i da ne nabrajam dalje.
D

Dragoslav marko

pre oko 2 sata

Bezi Veljko odavde dok te traze.....

Aleksandar3006

pre oko 2 sata

Šta pare rade... Ovaj svuda gurnuo nos

urosh

pre oko 2 sata

Бога ми, како смо одиграли ове задње две утакмице, питање је да ли би мого да води и Дубочицу из Лесковца, а камо ли озбиљан клуб. и

Marsovac

pre oko 2 sata

Na osnovu čega je Paun dobar trener? Real Oviedo? Mexicka liga najnebitnija? na osnovu svetskog lrvenstva u17 pre 15 godina? samo legitiman hejt ću razumeti na moj komentar.

nba

pre oko 2 sata

Mislim da moze da radi i tamo i ovamo ,tako da to nece biti veliki problem za njega

MisoK

pre oko 2 sata

CANNE Covek je patriota i hoce i u losijim uslovima da se oduzi svojoj zemlji. Ja verujem u njega smo mu treba vremena da popravi do sad unisteno.

Stefan Nikolic

pre oko 2 sata

idi ne okreci seee

kiboooo

pre oko 2 sata

Za njega bolje da ode
H

Hajde

pre oko 2 sata

Hajde da opljujemo i ovog čoveka, a da pritom nimalo ne osudimo balerine koje su se umorile pa ne mogu da odigraju dve utakmice za svoju zemlju, pošto nisu znale za kada je planirano okupljanje. Nismo mi dostojni Veljka, naš seljački mentalitet je samo za Limenog. Zato smo tu gde jesmo i zato ćemo tu i ostati.

stefan nikolic

pre oko 2 sata

dobar trener uvek ima posao

No name

pre oko 2 sata

ide on 1 kroz 1

vacke86@gmail.com

pre oko 2 sata

Svakako mu je bolje nego da ostane selektor Srbije.
S

Sunking

pre oko 2 sata

da je sreće da ode

Milan Milutinovic

pre oko 2 sata

On ako je vec dosao onda treba da ostane do kraja kvalifikacija za EP.Vrlo dobro je znao gde dolazi a izgleda da mu se vec ide koliko mi se cini.Po meni onda nije ni trebao da dolazi prosle godine,

Isa Peric

pre oko 2 sata

Mislim da nista nije strasno da pored selektorske funkcije obavlja i trenersku ulogu u nekoj ekipi.

Daniel33

pre oko 2 sata

prihvati ponudu, ne možeš ti sam popraviti fudbal u srbiji

ShoMi_1994

pre oko 2 sata

Opasan trener, za repku mu treba malo vremena i bice to dobro
H

Hoćemo Gospodara...

pre oko 2 sata

Pa neka ide, pa šta onda?! Kao da nemamo bolje... imamo mi jednog što sve zna, a trenutno završava za trenera... doduše košarke, ali nema veze, taj je najpametniji i najbolji izbor ;)
r

rea

pre oko 2 sata

Čitajući vesti na Mocartu, reklo bi se da je Veljko jedan od najcenjenijih stručnjaka u svetskom fudbalu - da li mu to FSS sprema korpu, pa mediji žele da predstave kako je imao sijaset ponuda kojima FSS nije mogao da parira, ili hoće da umiri narod kako imamo trenerčinu i da je budućnost pred nama - pitanje je sad?

Stefkeeee1995

pre oko 3 sata

Eto para iznenasa 😀
L

Ledeni

pre oko 3 sata

Ovo Paunovic pokusava na bilo koji nacin napusti brod koji tone.
C

CRAZY NORTH

pre oko 3 sata

иди Бајо не окрећи се😔🤝
G

Grdne rane

pre oko 3 sata

Konkurente zemlje zele da nam uniste kult reprezentacije, vidjeli da smo u opasnom naletu...
S

Sima Arauho

pre oko 3 sata

Ma samo kad vide kako smo igrali u dve poslednje utakmice i gol razliku 0:8 odmah ima da mu daju ugovor na 5 sezona.
P

Piksijevpaun

pre oko 3 sata

Msm da ste se lepo utalili sa selektorom da pišete i juče i danas kako ga žele razni klubovi a on veliki trenerski mag... pravite mu alibi u najavi za odlazak sa funkcije selektora gde kida...
Č

Čemu ovakvi komentari

pre oko 3 sata

Zašto bi ova vest bila netačna? Pa ne traži ga Barselona. Vest je za navijače Srbije nebitna, ne netačna.

Aleksandar Virijevic

pre oko 3 sata

Dobar je trener želim mu da nas odvede na sledeće veliko takmičenje.
S

Saguenay

pre oko 3 sata

Papani su nam uništili fudbal. Mi memamo reprezentaciju već godinama. Ne zna se ko pije ni ko plaća. Tako da nebitno ko je selektor na papiru. Ljudi iz senke ostaju oni se jedino i pitaju.
Y

Yctct

pre oko 2 sata

Zar ne bi Paun spasilac?
N

Nenad Petrovic

pre oko 3 sata

Pa dobro... Sve jemoguce
R

Realan skroz

pre oko 3 sata

Strani faktori cije bije mije...e kakvo je ovo spinovanje,najstrasnije....ovim spinovanjem pokusavaju ugraditi bajpas reprezentaciji i ispeglati sto su unistili zadnju deceniju...cirkus se nastavlja...

Miki Milikic

pre oko 3 sata

svi ga traze, a on sa ovim nasim fudbalerčićima se bavi
O

Otoci

pre oko 3 sata

Sta znam, zeleo ga je i Ovijedo i uveo ih u Primeru posle 25 godina i otpustise ga onako lako...ovde ga svi zele, svi mu veruju i zele nekako da mu pomognu da ostvari dobar rezultat...nadam se da ce ostati do kraja i ostvariti zacrtane ciljeve...ja cu doci u septembru protiv Grcke da ga podrzim !

RodjenLoš

pre oko 3 sata

"Nismo otišli na Svetsko, savez u haosu, a sad još i Pauna hoće svi. Šta je sledeće, da nam i organizacija proradi?"