Komentari na vest
Od Partizana, FAP-ovim kamionom, do Srpske lige: Albert Nađ novi trener Dubočice
gorandavinic1974@gmail.com
pre 20 minuta
hahaaa ahaha sve sam očekivao samo ovo ne. gde ga samo nadjoste južnjaci
Vlada81pfc
pre 42 minute
Sad ce Nadj da nas uvede ne u prvu nego u super ligu
Bojan Ivanovic
pre 44 minute
Kakav je on trener smesno
Sterlings Braunfels
pre oko 1 sat
Dubocica sledeća stanica katanac.
h
haaaa
pre oko 1 sat
svakom po zasluzi
P
Profil
pre oko 1 sat
Nema visinu za trenera isto kao i Savic ha ha
A
Aleksandar Denic
pre oko 1 sat
U Leskovac ce da se usreci
M
Mislimmmm se
pre oko 1 sat
Koliko nelogičnih i promasenih poteza vezano za trenere rade u Dubočici...Zar nije bilo logično da se postavi neko ko zna ligu,oseca region?Kakav Nadj kakve gluposti...Ccc
3
39393939
pre oko 2 sata
"Moram da skacem, moram da skacem, jer nisam nisam..."
B
BakiBojan
pre oko 2 sata
Idemo, najjace trenerske biografije svih vremena. U sto jake biografije u tom radu
v
vaskeeeeez
pre oko 2 sata
Bas su se usrecili sa njim na klupi... Pre da ce ispasti u 4 ligu, nego da udju u PLA
D
Drale1998
pre oko 2 sata
Srecno albertu!!!
B
Bora borica
pre oko 2 sata
Od direktora Partizana do trenera u srpskoj ligi istok??? Super liga,prva liga,srpske lige....klubove basli svi koji su sa predhodnim ispali 😀
D
Del Boj
pre oko 2 sata
"Proslavljeni relrezentativac"?U cemu se tacno proslavio kao reprezentativac?A tek kao trener...?Ispodproseka i za Srpsku ligu, videce se na pocetku sezone.
R
Rud_Van_Istinaj
pre oko 3 sata
Ali, Bratislav Ristic.
Ja imam osecaj da je svaki drugi mesec u drugom klubu.
Uz sve to, nikad mi nije jasno bilo kako je doso do prvog tima radnickog, a posle i inostranstvo jer je bilo bas puno dece koja su bila bolja od njega. Imao isti kvalitet kao i brat njegov Dejan, samo sto je Dejan mislim skoro celu karijeru proveo po nasim ligama.
I taj lik, bez skole (naravno da je kasbije kupio sta yreba) glumi nekog funkcionera,a nepismen do koske.
Bitno da drugaru skinuo ribu i ozenio je.
D
Del Boj
pre oko 2 sata
Macak, da nisi ti taj drugar 😂?Nesto ga mnogo isproziva, ne znam ga mozda je sve to tako, ali sve, sve ovo za ribu je klizeci sa obe noge...
Ranijeri
pre oko 3 sata
Napravili su stadion ali moraju dobre igrace kad vec imaju pretenzije za ulaske u visi rang.
M
Marko Leskovac
pre oko 3 sata
Navijao sam za pravu Dubočicu koja je ugašena 2014. Ovo je samo neki frankeštajn od kluba, bez ikakve tradicije!
B
Beogradjaninn
pre oko 2 sata
A bas je stara Dubocica bila uspesna i imala armiju navijaca 😂😂😂 ljudi dobise stadion i projekat za koji bi 99% klubova dusu dalo i ni to vam ne valja
J
Janaćko
pre oko 3 sata
Talentovani stručnjak imao 1 pobedu u prvih 11 utakmica. Kraj vica.
D
DZP
pre oko 2 sata
ni meni nije jasno... gde ga NAĐoše...
D
Del Boj
pre oko 2 sata
@DZP pored puta za Srpsku ligu Zapad, sleto u kanal sa fap-om...


.jpg.webp)





