©Starsport

Ohi nastavio golgetersku seriju: Za minut slomio Randers pa se povredio (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 11.09.22. | 17:46

Doskorašnji centarfor Crvene zvezde strelac i na drugoj utakmiciza Brendbi

Ohi Omojiuanfo golom na debiju za Brendbi na najbolji način se predstavio u novoj sredini, a u istom stilu nastavio je i na drugom koraku. Doskorašnji napadač Crvene zvezde pogotkom u 52. minutu je najavio pobedu (2:0) protiv Horsensa, a na narednom koraku bio je koban i po Randers i to samo nekoliko desetina sekundi nakon prvog sudijskog zvižduka.

Korpulentni golgeter postigao je gol protiv aktuelnog lidera šampionata već u prvom minutu. Loptu sa levog krila za napadača glavom je spustio Valis, a bivši igrač crveno-belih volej udarcem matirao je golmana. Ipak, samo 20 minuta kasnije Ohi je doživeo povredu zbog koje je prinudno zamenjen i njegovo mesto zauzeo je Kvistgarden.

Centarfor Brendbija sa dva gola potvrdio je izvanrednu formu s obzirom na to da je pre odlaska iz Srbije pogodio i mrežu Javora.