Komentari na vest

Omaž Kejhilu i miris nostalgije u Australiji: Dete izbegličkog kampa patosiralo Turke

XavieRS

pre 8 dana

kao i uvek turci se dizu u zvezde gore nego nasi..to su prijekcije : polufinale, penali..osvajaju...a ne prodju grupu..
P

Plavi most

pre 9 dana

Svaka cast Kengurima na resultat 2:0 nije to Niko ocekivao . Turska ekipa 11 puta vredi vise na papiru. Ali Australci opet su pokazali kako se bori grb. Dobar primer za reprezentaciji Srbiji da ze moze I protiv boljeg samo treba srce ostaviti na terenu . Bravo Kenguri

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 9 dana

Аустралија је много озбиљна репрезентација, а многи су је отписивали.
S

Staniša Žugić

pre 9 dana

Barem 6 selekcija iz Evrope potpuno zalutalo na šampionat. Odlično je što pixy nije otišao na šampionat da se ne sramoti
C

Chelseaaa

pre 9 dana

E neka su, samo zbog onakvih izjava Turaka na sasvim korektne izjave iz reda Australije.

Ace Sterjoski

pre 9 dana

Zasto ljudi ovde u konentarima uvek pljuju napadaju ekipe koje se nisu proslavile.Zasto je bolje da pljuvas napadas umesto da pohvalis onog koji ke pobedio i bio bolji.Ovde je Popovic rasturio takticki Montelu i zato su pobedili.A ovde odma pljuvanje po svima i svacega

Ilija

pre 9 dana

Drago mi je za Australiju, kao da je Srbija pobedila

TheStefanK

pre 9 dana

Katastrofalna je bila turska
8

82iqjwjwhw

pre 9 dana

Svi ste prozivali degeneka sta je sad?????
D

Dobar Loš Zao

pre 9 dana

Kovoso je bolje od Turske, šteta što oni nisu prošli
S

Sherlocked

pre 9 dana

Svaka cast. Kvalitet je na suprotnoj strani, ali ljubav , zelja i volja da daju sve za zemlju koja ih je prihvatila je sve to nadoknadila.

Miloš Milovanović

pre 9 dana

turci imaju 3 igrača da su zvučna imena. jedan je već na zalasku karijere a dvojica osim što su talentovani nisu igrači odluke bili niti su apsolutni nosioci igre u klubovima...već jedni od mnogih. neće oni dati mnogo golova ovde. Paragvaj će se zatvoriti nakon 4 kom primljena a Amerima dosta i bod...
G

Gotz

pre 9 dana

Reče Degenek da su sigurno najspremniji fizički a to će izgleda igrati najvažniju ulogu.
P

Prdoje

pre 9 dana

Barem 6 selekcija iz Evrope potpuno zalutalo na šampionat. Odlično je što pixy nije otišao na šampionat da se ne sramoti protiv Haitija i drugih autsajdera.
G

Gost999

pre 9 dana

Turci bez jildiza nista. Takodje guler je toliko izvikan igrac, Yildiz je za dve klase bolji . Ako je istina sto se suska da ce guler u celzi za 100 mil, onda se skroz ukanalio sa izborom kluba

Marsovac

pre 9 dana

Kao u nasem domacrm fikmu: Kangawo Kangawo!

Nemanja Simic

pre 9 dana

Veliki šok Razocarali su me turci
I

Irac66

pre 9 dana

E ovo je za mene iznenadjenje. Nisam davao 1% Australiji. Stvarno svaka cast. Turska katastrofalno odigrala
P

Pixy

pre 9 dana

Dokaz da je želja i fizička spremnost od velikog uticaja. Što bi se trenerski reklo: Treba 11 pravih, ne 11 najboljih.
J

Jolika1985

pre 9 dana

Svaka cast bas su ih iznenadili
J

Jolika1985

pre 9 dana

Au bas su ih nadigrali lepi golovi
m

milutin 15

pre 9 dana

ne volim USA ,al fascinantno je kako su krcate tribine, Škotska Haiti pun stadion!? to niigde ne bi bilo,ovo je jutros bila odlična utakmica, i nažalost za sada mrka kapa za Evropljane,ili možda surova realnost,da u Evropi imas 6-7 vrhunskih, ostalo teski prosek, koji nista nije bolji od bilo koje reprez
G

Gost1234

pre 9 dana

Vise Skota zivi u Americi nego u Skotskoj)))
D

Djape45||

pre 9 dana

Problem je što nisu krcate pravim navijačima jer su cene karata otišle u nebesa.

Sterlings Braunfels

pre 9 dana

Ova Turska totalno nepredvidiva reprezentacija ne znaš nikad šta da očekuješ od njih svaka čast Australiji zaslužena pobeda.

Damir Jovic

pre 9 dana

Baš me prijatno iznenadila Australija,jako lepo igra i može daleko da dođe sa ovom igrom.

Aleksandra1994

pre 9 dana

Bravo Bravo kako lepo pocinje nedeljno jutro! Ne znam ni kako su se ovi turci našli na SP, i kada se setim kako su se kvalifikovali na prevaru i kradju ovo je MELEM ZA DUŠU! BRAVO KENGURI
K

Koronado

pre 9 dana

Bravo Australija👍!!!

Uskekruske

pre 9 dana

Mnogo bolji domaćin
p

predrag pedja

pre 9 dana

U sto jaki Turci hahahahaah

Meda74

pre 9 dana

Turska baš iznenadi sa lošom igrom

Sashki85

pre 9 dana

6 igrača Australije igra u Melburn Viktori, većina tima iz australske A lige. Tako bi trebalo svaka država da igra, samo sa igračima domaće lige. Ako biraš lični interes i milionsku platu to je uredu al za nacionalni tim da igraju igrači domaće lige. Kroz 5 godina kvalitet lige bi se poboljšao duplo kao i gledanost. Veće plate veći kvalitet.
e

e tuza

pre 9 dana

Gde su strucnjaci sto hvalise turke i nalupase minuse na kvotu 110 za titulu. Ne mogu ni degenerika da pobede.
T

Tln

pre 9 dana

Ljudi tacno znali, kako da igraju. Dobra utakmica.
W

Wazer

pre 9 dana

Bravo kenguri, otresli ste onako iskusno Osmanlije. Bice Australija svima problem, jaki fizicki, dominantni u skoku, brane se disciplinovano kao jedan svi.
D

Dejanii

pre 9 dana

Već dugo se pitam zašto slabije ekipe ne igraju taktiku kao sto igra Australija. Čak nisam nikada ranije vidjao da neko igra ovako nešto. Znaju da su slabija ekipa, fokus im je na odbrani i kontra napadu. To je jedini način da dadnes gol nekome ko je jači od tebe, plus prekidi.
D

DosijeX

pre 9 dana

More, Turci, ne gaz'te oranja

Miki Milikic

pre 9 dana

ma bravo kenguri, zasluzeni bodovi

Valentina Kolar

pre 9 dana

Mislila sam da će ih Turska nadigrati bar sa 2 razlike, a ono obrnuto

Benny Ben

pre 9 dana

Svaka čast za momka, odličan igrač!!!

ivaijeja@gmail.com

pre 9 dana

Bravo majstore ,neočekivana pobeda.
S

Spasovski92

pre 9 dana

Svaka cast mali,bas mi je bilo drago kad je dao gol ,kakav trk ,izbacio odbranu ,vrhunski
p

pa dobro šta

pre 9 dana

Kenguri standardno zajebani na SP kao kratko ćebe
K

KENGUR

pre 9 dana

Bravo Bravo kako lepo pocinje nedeljno jutro! Ne znam ni kako su se ovi turci našli na SP, i kada se setim kako su se kvalifikovali na prevaru i kradju ovo je MELEM ZA DUŠU! BRAVO KENGURI

Luka Kovijanic

pre 9 dana

topla ljudska prica.
G

Goxt

pre 9 dana

Turci otprilike kao reprezentacija SRJ 98.godine. Ne verujem baš da moraju da plaćaju da bi igrali kao u Santračevoj ekipi tada ali nema tu nikakve kohezije i timskog duha. Po imenima jaki ali u stvari kao tuke bez glave. Napadaju ali ovi s lakoćom se brane. Australiji kapa dole.
I

Igornopolis

pre 9 dana

I rado bi da usetaju s loptom u gol... Nedovoljno konkretnosti po bokovima i u spicu. Kengurima def treba aplaudirati na cvrstom bloku i hitrini u kontrama. Odlicna utakmica.
A

Amorim aut

pre 9 dana

Hahaha mocni turci..
m

mire09

pre 9 dana

Turci posle SP u Japanu i Koreji nistali potpuno u fudbalu
S

Srbija 91

pre 9 dana

Veliko razočarenje Turska.
I

IRAN LIONS

pre 9 dana

Australija prolazi grupu sa 1 mesta za drugo ce se boriti Turci i Amerikanci, Turci ako misle dalje sa 3 mesta moraju dobiti bar 3-0 Paragvaj i uzeti bod protiv Amerike.