Shutterstock

Ostendeu nedovoljan penal i igrač više

Vreme čitanja: 2min | pon. 24.08.20. | 22:33

Na kraju - 0:0

Veliki timovi dobijaju i kada igraju loše i kada imaju najmanje šanse, oni ih iskoriste. Oni malo lošiji ne mogu i kada im se nudi sve na tacni. Ostende je imao igrača više oko pola sata, imao je i penal, ali ništa mu to nije bilo dovoljno na gostovanju Sint Trojdenu - 0:0.

Posed lopte bio je tu negde, ukupno smo videli dva šuta u okvir gola, a domaćin je u 42. minutu ostao sa igračem manje u 42. minutu.

Na sve to, Ostende je imao i penal u 70. minutu, ali je Skulason je promašio najbolju moguću šansu pa ovaj meč nije mogao ni da se završi drugačije nego bez golova.

Posle svega toga nastala je i nervoza kod Ostendea, pa je Bataj dobio crveni karton u 75. minutu pa su do kraja utakmice timovi bili poravnati po broju igrača na terenu.

Kada igraju ova dva tima ne dolazi veliki broj golova. Na šest poslednjih utakmica, Sint Trojdena i Ostende, pre ovog duela, dolazio je tip 0-2. Sada je opet bilo tako. Prošle sezone oba tima su slavila na svojim terenima, identičnim rezultatom – 1:0.

Tako da, kada budete sledeći put videli da ovi timovi igraju jedan protiv drugih, znate šta vam je činiti - zaokružite 0-2.

BELGIJA 1 - 3. KOLO

Kortrajk - Eupen 0:0

Varegem - Beveren 4:1 (1:0)