Komentari na vest

Pala Keopsova piramida sa leđa faraona Salaha: Prva mundijalska pobeda ikada i prolaz u nokaut fazu

B

Bacoglavac

pre 4 dana

Египат никада у последњих неколико деценија није имао систем или идеју како да сложи репрезентацију, није то Салахова кривица. Он је увек себе целог давао, нек му се вратило сад!

Milica03

pre 5 dana

Veliki igrac uvek bio

micaredstar72@gmail.com

pre 5 dana

nije dr.Salah zaboravio da igra fudbal.Ipak je on carobnjak
P

Predikat

pre 5 dana

drugi prelaz na prvenstvu a bice ih jos mnogo
F

Forlan

pre 5 dana

Kako idu dalje sigurno? Ako ih Iran dobije, a Belgijanci dobiju Novi Zeland, onda je Egipat treći. Mada sa 4 boda, verovatno mogu proći kao treći
F

Forlan

pre 5 dana

Kako idu dalje sigurno? Ako ih Iran dobije, a Belgijanci dobiju Novi Zeland, onda je Egipat treći. Mada sa 4 boda, verovatno mogu proći kao treći
i

iqiqiqiqiiqiqiq

pre 5 dana

Egipat dobija iran MALA CHIKIKITA
i

iveljaaa

pre 5 dana

Veliki igrac uvek bio

ljiljana63636363

pre 5 dana

Vise od drugog kruga po meni tesko
O

Otoci

pre 5 dana

Al sto ljudi citiraju onu budalesinu Rade Bogdanovic ? Sacuvaj Boze dokle je RTS dosao
N

Nezzz63

pre 5 dana

Egipat je zaslužio da prođe u narednu fazu. I protiv Belgije su bili veoma opasni.
P

Pavlovicmp

pre 5 dana

Egipat će daleko da dogura

patr0_

pre 5 dana

Dabogda prosli grupu a Belgija da zavrsi na 3
O

Otoci

pre 5 dana

Ja navijam iskljucivo protiv evropakih selekcija, narocito protiv ovih tipa Nemacka, Francuska, Engleska, Belgija, Holandija...jer na terenu igraci crni, a navijaci beli...kako je to normalno ? Znaci uzeli su samo te igrace da bi dominirali na terenu, a nista uradili nisu da neko stvarno zavoli tu zemlju !
G

Grof92

pre 5 dana

Bravoooo breeeee dobra je bila utakmica
D

Darkovazena88

pre 5 dana

Dobar je egipat bas lepo odigrali

stefanaa14

pre 5 dana

cccc, sta je ovo pitam

n p

pre 5 dana

Bolji su bili i od Belgije

stefanaa14

pre 5 dana

hahahaha Belgija laganaaa

mozzart-gost

pre 5 dana

Salah GOAT egipatskog fudbala.
I

Irac66

pre 5 dana

Zasluzeno. Trebali su i belgijance da pobede
S

Slaviša Trifunović

pre 5 dana

Bravo za Salah i ekipu!

Nemanja Milijanovic

pre 5 dana

Grupa najgorih rezultata, za sada.
Q

Quit

pre 5 dana

Premeštanje Salaha centralno iza napadača pun pogodak, na krilu je realno završio.

Aleksandar Obradovic

pre 5 dana

Egipat mozda i osvoji, svaka cast

Mozzart Nalog

pre 5 dana

Odlicna utakmica steta sto ne odigrah prelaz

Vladimir Maksimovic

pre 5 dana

Ozuzetan igrac ali mislim da je emotivno ispraznjen.Mozda ga ovo svetsko prvenstvo malo prodrma pa nam omoguci jos malo magije ovog genijalnog igraca
N

Nenad Petrovic

pre 5 dana

.. Pa to se znalo kakav Novi Zeland bre...

bgdbgd

pre 5 dana

Steta za NZ, mogli su do 2:0 i da stave takcu na mec, ostavili srce na terenu svakako
g

goci005

pre 5 dana

E zasluženo svaka cast
P

Peroslav

pre 5 dana

Sve čestitke zaista želja je prevladala drugo poluvreme su potpuno izdominirali i pod i slave zasluženo prolaz dalje

Meda74

pre 5 dana

Mogli su obi i Belgiju da dobiju

Aleksandar3006

pre 5 dana

Faraoni ispadaju čim izađu iz grupe.
S

Salahh

pre 5 dana

Zavisi, ako završe prvi u grupi mogu da pobede jednog od treceplasiranih

90Jelena

pre 5 dana

zasluzena pobeda egipta na celu sa salahom