Komentari na vest

Partizan dovodi makar dva špica, a jedan bi mogao da bude – Jovetić

c

cika Daca

pre oko 2 meseca

Pozvati Rikarda Gomesa, ima 34 godine i sigurno bi dosao.
D

Dosta je bilo vraćanja starih i ne obrazovani

pre oko 2 meseca

Dosta je bilo vraćanja starih i ne obrazovanih fudbaleri sa završenim karijerama, to jeste nepismenih igrača, a koji nemaju završenu ni osnovnu školu, a isti žele da sjednu u Predsjedničku fotelju i da obavljaju važna rukovodeća mjesta u klubu. Bivši igrači treneri totalno nepismeni, zaradili novac, kupili diplome profi trenerske licence za 30.000 Evra i hoće da vode velike klubove. Takav kadar je doveo Partizan u totalni finansiski slom kluba. Bivši igrači ne mogu biti u upravljačkim organima, a gdje su potrebni iskusni fakultetski obrazovani: pravnici, ekonomisti, menadžeri, treneri, ljekari itd., a ne kursadžije, a koji su kupili diplome, te isti pojima nemaju o stručnim i administrativnim poslovima. Pod hitno vratiti profesora Vuletića, iskusnog i provjerenog pravnika, iz razloga da vraćanja pravne stabilnost kluba. Lijep pozdrav za iskrene simpatizere Partizana!
B

Benten11

pre oko 2 meseca

Alo joveta dobae igrac

Miki Milikic

pre oko 2 meseca

auu ovi hoce da dovedu kao glavnog napadaca lika koji razmislja o penziji .... cirkus totalni u partizanu

N M

pre oko 2 meseca

Svi ce nazad u Partizan , bajke...Al ajde mozda jednom svane i ovom klubu.

Miroslav Mirkovic

pre oko 2 meseca

Bolje bi bilo da dovedete mladje igrace, a ne ove pred penziju i da samo primaju platu a nisu od pomoci, al ajt ja se tu ne pitam nista, srecno vam bilo.

Tubic

pre oko 2 meseca

Коректно .👌👌👌👌👌👌
M

Mirsen

pre oko 2 meseca

Ma jasta vratite i Sasu Ilica najbolje nek igra i on
M

Ma

pre oko 2 meseca

u obzir dolaze samo oni koji bi igrali za džabe,ovi sto bi pravili masne ugovore nikako. Nema se.
E

Emili89

pre oko 2 meseca

Ne znam koliko ovo moze da bude dobro, sve je to lepo da se vracaju igraci koji su ranije igrali, ali iako je prekaljeni igrac on je ipak u ozbiljnim godinama.
D

Dik

pre oko 2 meseca

Što ne vratite Bjekovića.
K

Kikula

pre oko 2 meseca

Pa jel ce da bude sportski direktor ili igrac?Ako mu neko ne doda lopta,onda ide na transfer listu,a ako ne igra onda se smenjuje trener?A posle pricaju kao nece ljudi da rade,a evo covek vredan mora da radi 2 posla

Mozzart Nalog

pre oko 2 meseca

kakvo pojacanje,za klupu

Skorpion77777

pre oko 2 meseca

španska sapunica 4 epizoda
J

Joe Black

pre oko 2 meseca

Sto ne probate da vratite Vlahovica, i jos neke nerealne igrace jer koliko vidim da cesto praktikujete to i prodje ceo prelazni rok i na kraju apslotnu nikog na kraju ne dovedete!
T

Teodora284

pre oko 2 meseca

Pojacanje koje ne donosi apsolutno nista
p

postic

pre oko 2 meseca

Donosi iskustvo koje ovi momci nmj i moze jedno 60 minuta da odigra kao spic ili drugi napadac,po meni partizan bi trebao po Soklera iz Kg,sasvim solidan igrac daje golove i ttreba ce jos jedan
O

Otkud to?

pre oko 2 meseca

Lik je u prošloj sezoni bio u idealnih 11 kiparskog prvenstva. A ta liga je znatno bolja od naše po koeficijentu. Po 60 min može lagano svaku da odigra. Klasa od igrača još uvek

vacke86@gmail.com

pre oko 2 meseca

Treba da pokušaju da vrate i Ljajića i Mitrovića.
D

Doradora12

pre oko 2 meseca

Ne znam sta im znaci spic na jednu sezonu umesto da potraze neko dugorocno resenje
R

Realnost

pre oko 2 meseca

Milosevic - Roganovic Milic Mitrovic Petrovic - Zdjelar Dragojevic/Ugresic - Ljajic Vukotic/Aleksic Trifunovic - Jovetic/Saldanha/Gomes
.

....

pre oko 2 meseca

Umesto realnost bolje da si stavio bujna masta lupa svasta
N

Nenad Petrovic

pre oko 2 meseca

.... Lepo pojacanje...

Bojan.94

pre oko 2 meseca

Da sada u Partizan kada nema mesta u klubovima gde su i gde u pred zalazak karijere

ljiljana63636363

pre oko 2 meseca

Trebali su Natxa da ostave da igra spica

Danilo0907

pre oko 2 meseca

ne bitno je skroz da li je mlad ili star oni igraju kod nas maksimalno godine do dve.

milosbosut

pre oko 2 meseca

Au kakva bi to bomba bila da se Jovetic vrati

Dalibor Maric

pre oko 2 meseca

Bas dobro pojačanje partizana za nizu ligu, ovo nije igrač za evropu nek se ne čude ako opet ništa ne urade
M

Mafijas

pre oko 2 meseca

U cvetu mladosti

JEJICA

pre oko 2 meseca

Valjda mogu pomoći ovim bebama koje tokom utakmice samo gledaju u loptu
N

Nenica

pre oko 2 meseca

,on ce im mnogo pomoci u igri

Catke05

pre oko 2 meseca

Pa bii bi red malo da se pojacaju da derbi bude malo interesantniji
k

kivekive

pre oko 2 meseca

pa cekaj je sportski direktor ili spic? 😂
J

Jaska

pre oko 2 meseca

Msm da bi sasa ilic mogao jos jednu sezonu odigrati,uz tatka penaltka naravno.

Marija Janjic

pre oko 2 meseca

Ključna pojačanja dovesti PRE početka pripema: špica kao nekad Klea, ofanzivnog veznog poput nekad Moreire i zadnjeg veznog kao što je bio Everton. Pripreme da budu mnogo ozbiljnije organizovane od prethodnih zimskih. "Generalka" da bude protiv velikog tima iz Zapadne Evrope i to da postane praksa....

Mr 007

pre oko 2 meseca

@Marija Janjic,zasto bi Partizan dovodio igrace poput njih? Ne brini,kako je krenulo,dovesce Partizan i Klea i Moreiru. 🤣
p

postic

pre oko 2 meseca

Klea je zvezda dovela,ali nije mogla finansijama da upravlja,ponestalo je para ,pa su ga ovi oteli
S

Stare bajke

pre oko 2 meseca

@postic Priče kao i onda za Klea plaćali mu tada 100 hiljada mi mu ponudili 200 vaši rekli na jednoj konferenciji da ne vredi te pare pa je prešao kod nas i bio je 3 puta bolji dao vam je i gol kako je i obećao.
L

Loske19944

pre oko 2 meseca

Partizan bi trebao sve da menja sve mu je lose
A

Ab

pre oko 2 meseca

Nema "hajpa" za Jovetića jer ovaj dolazi iz Omonije, a Arnautović je došao iz Intera... To je pokazatelj u kakvom je stanju bio Arnautović u 36oj a u kakvom je Jovetić...
m

miki.mocart

pre oko 2 meseca

Dzaba nam.sve kad se samo.jedna ekipa gura... i Mesi da dodje dzaba nam. Protiv sistema ,sudija..
B

Beograd29.

pre oko 2 meseca

Svi su bre protiv vas Miki moj. I cia i bia i jevreji, drevne maje i apaci. Samo ti placi.
Z

Zvlat BG

pre oko 2 meseca

I igrač, i sportski direktor, evo da ste ga pitali i ekonom, i to bi mogao! Novi dan, nove gluposti! Ne znaju gde udaraju!

Pierre16

pre oko 2 meseca

Ovakve igrače i treba Partizan da dovodi, oni plus mladi i da polako krenu gore. U svakoj liniji tima po jedan prekaljen as i super će to biti...

Želimir Obradović Cepač

pre oko 2 meseca

Radunovic Roganovic Mitrovic Masovic Jurcevic Zdjelar Djakovac Cumic Popovic Jasper Rikardo
b

bojanboskovic

pre oko 2 meseca

Mlad dečko, ima potencijala
P

Psyy

pre oko 2 meseca

Jovetic ima 36 a Arnautovic 37... Joveticeva karijera (Man City, Inter, Monaco,Sevilja, Fiorentina) Arnautovic (West Ham, Bolonjai Inter od ozbiljnih) Ipak hajpa nema za Jovetu kao onomad za madjionicara Arnauta.

Realno123

pre oko 2 meseca

Samo sto je Arnautovic dosao u Zvezdu iz finala lige sampiona a joveta zavrsio sa top klubovima prije desetak godina i dolazi sa kipra. Ogromna je to razlika
П

Па...

pre oko 2 meseca

...један је најбољи играч у историји Аустрије, други играо за државу која има мање становника него Нови Београд. Плус долази из клуба где се обично завршава каријера.
p

pa..

pre oko 2 meseca

Twente ,Werder iz Bremena i Stoke City dok su se borili za evropu
T

TDV

pre oko 2 meseca

GK, LDC, LB, DMC AND/OR MC, RW, AMC, LW & 2 SC, 10 NEW PLAYERS.

Perica Aksentijevic

pre oko 2 meseca

Sve istrosene igrace dovode.Ima li iko normalan da dodje
M

Mitro87

pre oko 2 meseca

i ne bitno je skroz da li je mlad ili star oni igraju kod nas maksimalno godine do dve.
4

4-3-1-2

pre oko 2 meseca

Jovanovic- Boranijasevic ?, savic, nastasic, Bogosavac- ???, Radoja ?, brasanac- ljajic- Djurdjevic, jovetic;
M

Mitro87

pre oko 2 meseca

malde pa stare. To samo srbiji možeš čuti, Barcelona dovodila lewandowskia u potnim godinama i slavili navijači i vratio im je. Ako je igrač dobar šta me briga jel ima 15 ili 45 godina. smiješni ste. Znači i po firmama samo mlade, starjiji ne znaju raditi svima otkaz. hahahaha
A

AH HA STIPANI IZ RUPE

pre oko 2 meseca

jojo pujo jopu jojo
C

Ch

pre oko 2 meseca

Ma sigurno. Moze i Duljaj na odigra jos jednu Godinu, sigurno ce biti bolji nego kao Trener

Milos Veljkovic

pre oko 2 meseca

nisam bas siguran koliko moze da pomogne u tim godinama

Darko Vostic

pre oko 2 meseca

Bolje da rade sa omlafincima, nego da dovode istrosene igrace, koji su okej, da zadrzimo 2 mesto i tjt

KOLUBARAC1919

pre oko 2 meseca

Može da dođe i Ronaldo opet ćete biti crevo
.

..

pre oko 2 meseca

Jovetić će da bude igrač, trener i sportski direktor, kako kad, šta mu se bude radilo od dana do dana.

Miloš Milovanović

pre oko 2 meseca

Svako ko dolazi u partizan trenutno nije baš svoj
B

Brko

pre oko 2 meseca

Drugi je Kežman.
K

Kakve cepanice

pre oko 2 meseca

su trenutno u napadu Partizana, Kežman bi i sada bio pojačanje.

Noon 1

pre oko 2 meseca

Treba dovesti mlade igrace
R

Ru99

pre oko 2 meseca

Moze da dovede i 10 spica dzaba prvo treba upravu da promeni
!

!!!

pre oko 2 meseca

To su ta partizanka deca od 37 godina
B

Bljuc

pre oko 2 meseca

Jos jedna bebica...
R

RendiOrton13

pre oko 2 meseca

Za početak bi mogli da se dogovorite hoće li Jovetić da igra, da bude sportski direktor, ili možda oba istovremeno?
П

Па...

pre oko 2 meseca

...можда може као Саво, да буде тренер Партизана, потпредседник ФСС и делегат региона Војводине(иако је из Бијељине и никада овде није играо ни живео изван Београда) у исто време 😂😂😂

Brutal92

pre oko 2 meseca

Koja komedija ovo je zalosno, sve dovodimo ove bivse koje niko i ne zeli, i svake godine jedno te isto, raspad sistema u najavi i sledece sezone.
D

DOVESTI NA VREME

pre oko 2 meseca

Ključna pojačanja dovesti PRE početka pripema: špica kao nekad Klea, ofanzivnog veznog poput nekad Moreire i zadnjeg veznog kao što je bio Everton. Pripreme da budu mnogo ozbiljnije organizovane od prethodnih zimskih. "Generalka" da bude protiv velikog tima iz Zapadne Evrope i to da postane praksa.
R

ROMB

pre oko 2 meseca

Zuka, Everton- Moreira, Leonardo- Kleo, Dijara i 4-4-2 DO BEOGRADA.

Ivanzile123

pre oko 2 meseca

Mlad,perspektivan igrac
M

MATIJA I VES-MASINA

pre oko 2 meseca

Luda Nasta u odbrani.
S

SPAM JE U MODI

pre oko 2 meseca

brasanac brasnjavi branezac cajetina
N

Nebojshha

pre oko 2 meseca

Ni Ronaldo im ne može pomoci
S

SULTANAT

pre oko 2 meseca

U zlatno doba ekonomskog tigra?

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

bez pojačanja nista...
D

DS1989

pre oko 2 meseca

Kao u seoskim manjim klubovima igrac i trener ili igrac i direktor i td... Komedija...
H

Hahahahaj

pre oko 2 meseca

A dobro bio je Kompani onomad u anderlehtu igrac/trener mada ne mozemo se mi porediti sa bilo kojim evropskim merilima sem sa cenom goriva