Pavele, zar takve gluposti u tvojim godinama? (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 13.12.20. | 19:27

Vremešni golgeter zaradio nepromišljen crveni karton na početku drugog poluvremena, ali je Ural ipak uspeo da otkine dva boda CSKA

Mnogo bure na terenu, možemo da kažemo i velikih gluposti, a na kraju veliki kiks CSKA. Armejci su sa igračem više uspeli da ispuste prednost protiv Urala (2:2), osvojili su samo bod, pa sad zaostaju četiri boda za vodećim Zenitom.

Domaćin je napravio seriju loših postavljanja posle kornera za Ural u 89. minutu, a onda je Denis Kulakov udarcem glavom postavio konačan rezultat meča. Utakmicu je obeležila i odlična asistencija Branka Jovičića kod pogotka Andreja Egoričeva u 31. minutu, ali i neverovatna glupost vremešnog golgetera gostiju Pavela Pogrebnjaka (37). Temperamentni napadač je bio iznerviran što mu je sudija Suhoj u 46. minutu zbog jednog bezazlenog lakta pokazao žuti karton, pa je zamahnuo loptom u njegovom pravcu. S obzriom da se u fudbalu ovakvi pokušaji često izjednačavaju sa samim udarcem usledila je i druga javna opomena, pa je Ural ostao sa desetoricom na terenu.

Na gostujuće probleme nadovezao se i jedanaesterac, koji je Nikola Vlašić u 60. minutu pretvorio u pogodak, ali CSKA do savršnice meča nije uspeo da pronađe način da reši pitanje pobednika, pa je usledila kazna.

Armejcima je ovo bio četvrti vezani meč bez pobede u prvenstvu, dok je Ural ostvario osmi remi u sezoni i na značajnih je šest bodova udaljenosti od opasne zone.

RUSIJA 1 – 18. KOLO

Himki - Arsenal Tula 1:0 (1:0)