Komentari na vest

Pep u elementu: Napred, Čekićari! (VIDEO)

D

Djuro17

pre oko 2 meseca

U elementu ili ne,Arsenal je prvak,danas ide na 6 bodova

Бранко Шијак 🇦🇷🇷🇸

pre oko 2 meseca

Гвардиола је много сумњив лик
T

TuzniBauk

pre oko 2 meseca

Sad se pita West Ham, Gvardiola je uradio ono što je potrebno u subotu, West Ham kao domaćin ako ne izvuče bod ispada, to je poslednja šansa za City
V

Vldblk9a

pre oko 2 meseca

Imas ti ove sto saplitanja sa ledja ne sankcionisu i to 2x, sredice vam oni nesto sigurno, isto kao i u onoj sezoni kada su oteli titulu liverpoolu.

ivanasud

pre oko 2 meseca

Ajmo West hem verujemo u vas

Marko Golubovic

pre oko 2 meseca

pa ne najbolje da će da navija za arsenal

nemanjaacdc

pre oko 2 meseca

Napred Arsenal!
p

pujaduba20

pre oko 2 meseca

Napred Arsenal do titule, dusmani placitee

manci44

pre oko 2 meseca

Koji dušmani sine ,pa 22 god odprilike negde kad su tebe tvoji dobeli na svet je Arsenal osvojio titulu, nek pobedi bolji neka pobedom dokazu da su sampioni i tjt..Arteta je garant u mecu Everton -City navijao za City, normalno je nadati se kiksu .West ima zadatak za sebe opstabak koliko budu mogli dace od sebe i tjt..Najteze je kad se mora

voryk2510

pre oko 2 meseca

Iskreno, voleo bih da Arsenal osvoji titulu.
M

Markokmet

pre oko 2 meseca

Gvardiola je jedan od najboljih trenera u Evropi ali ide i drugu godinu za redom da ostane bez titule

dusann55555

pre oko 2 meseca

U Engleskoj svako svakog moze da pobedi i iznenadi pa ne bi bilo cudo da bude jos kikseva do kraja
S

Slaviša Trifunović

pre oko 2 meseca

Duhovit gest Pepea.
V

Van Basten89

pre oko 2 meseca

Lako moze da kiksne asenal!
C

Chica

pre oko 2 meseca

Ако киксне, не задлужује титулу. Просто. После свих киксева.Све је у њиховим рукама. Ако добију све до краја освајају титулу.

bojanfranjicvip@gmail.com

pre oko 2 meseca

ajmo plavi ajmo cekicari arsenal je djubre

voryk2510

pre oko 2 meseca

Navijamo za Arsenal.

Slobodan Ristovic

pre oko 2 meseca

Arsenal zatvara sve
S

Spasovski92

pre oko 2 meseca

West Hemu je potrebnije za opstanak ,Arsenal ima sledecu sezonu :)
C

Chica

pre oko 2 meseca

У праву си. Мислим да ће их Арсенсл пустити. Имају скедећу сезону.
I

Ivan8888888888

pre oko 2 meseca

Bice zanimljiva utakmica danas jedni za titulu drugi za opstanak,svasta moze biti tu

Zeljko Pavlovic

pre oko 2 meseca

Pa logicno da ce navijati za njih jok najholje da je rekao da navija za Arsenal a protiv njiih se bore za titulu...
m

maloKoncentracije

pre oko 2 meseca

Jesu pobedili 3:0, ali nista nije bilo rutinski.
T

Trololo

pre oko 2 meseca

Ajmo West Ham do opstanka!!
M

Marconato

pre oko 2 meseca

West Hemu treba, bice zanimljivo da uzmu Tobdziama sva tri boda
K

Komri

pre oko 2 meseca

Celo prvenstvo staje u danasnji okrsaj West Hem Arsenal. Ako dobije Arsenal bice prvak a cekicari ispadaju iz lige. Arsenal ima kuci Barnli koji je vec ispo i zadnje kolo gostuju Palasu. Siti pretezak raspored Palas, Bornmaut i Vilu
d

dr.nadja

pre oko 2 meseca

Jok navijace za Arsenal

JEJICA

pre oko 2 meseca

Vala,nema ništa od Arsenala,znam...
G

Gost koji ne spava

pre oko 2 meseca

Ne treba poraz ili 2 remija Arsenala (mada bi bilo pozeljno). Dovoljno je 1 remi Arsenala (i ako ostale ligaske meceve pobede Siti i Arsenal), onda ce gol razlika odlucivati o sampionu (za sada Arsenal ima za 1 gol bolju gol razliku od Sitija, +41:+40).

Marko Zigerige

pre oko 2 meseca

Žao mi je pep, idemo topdzije !
n

nuki63

pre oko 2 meseca

Arsenal će da kiksne protiv West Hema

Elvis Fejzic

pre oko 2 meseca

Nadam se da će Pep osvojiti Premier ligu.
P

Peca Milic

pre oko 2 meseca

Pepe najaca glava sporta
c

chicalozzi

pre oko 2 meseca

Bice ludilo utakmica, puna tenzija
Z

Zivko57

pre oko 2 meseca

Ubice ih arsenal 3 4komada ce im dati