Komentari na vest
Petrić okupio Orliće i šeretski poručio: Nismo oslabljeni, jer je ovo najbolje što trenutno imamo
S
Selektore
pre oko 1 sat
3 dana da radimo bez lopte?? Kakvu uigranost i timsku ideju da ocekujemo od ovih momaka
R
Radojko12
pre oko 1 sat
Kostov je i katastrofalnom padu forme, pa tako pada i cena i interes klubova za njega, zato su ga povukli da se ne blamira još više. Setite se njegove igre protiv Zelenortskih ostrva i Meksika, od tad dalje ni jedenevjesti da se neko interesira za njega, na kraju če na žalost biti neki Zenit.

FiumenBG
pre oko 1 sat
samo srce na teren! srecno momci! samo hrabro i samo jako!!!
D
Desha
pre oko 2 sata
Je li moguće da je jedan klub jači od saveza i države? A ovamo se pozivaju na srpstvo i državu Srbiju. Toliko o tome. Idemo dalje!
FC RED STAR
pre oko 2 sata
Teška priča sa nama, generalno
Popokatlpetl
pre oko 2 sata
Nikad se ne zna,a bolje sto nemaju pritisak
Mozzart Nalog
pre oko 2 sata
tu nista ne treba ocekivati od njih
Bosque
pre oko 2 sata
A manekeni cuvaju noge...
J
Just
pre oko 3 sata
NIJEDAN iz Dijaspore
Petar Kocevic
pre oko 3 sata
ne ocekujte nista
KuukYY
pre oko 3 sata
baeltani splavarosi
D
DDS900
pre oko 3 sata
Nase reprezentacije sastavljaju menadzeri.
Slavko Ćosić
pre oko 3 sata
Ono što imaš i sa čime raspolažeš . Tako da ništa ne može da nas razočara .
Noki71
pre oko 3 sata
Los rad saveza,nista pametno nisu uradili.
Sloba
pre oko 3 sata
nismo mi za to ljudi
J
Jovan190
pre oko 3 sata
Dokle ce struka u Srbiji da ćuti i savija kicmu?Koliko cete jos umesto kicme imati lastis?Setite se predaka i u tezim situacijama (svi ratovi) su stajali uspravno…a vi? Poklekli ispred neznalica i hohstaplera?Znam da vas ima i strucnih i ljidskih,samo treba da se ispravite …
d
da smo neki nomalan savez
pre oko 3 sata
doneli bi odluku da se svakom ko odbije poziv za reprezentaciju doživotno zabrani nastup za istu pa makar bio zlatna kopačka i najbolji na svetu. Svi se ti klinci prodaju kroz reprezentaciju i posle se kurvaju, ubacite u ugovore da moraju da vas klubovi puste da igrate za reprezentaciju i ćao. I lažni mesi i mali bugarin su bili u A timu dok su bili na prodaju, a sada kad su prodati više ih nigde nema.
@
@
pre oko 2 sata
Meni je ovo fascinantno, pre turnira idemo po medalju pa zatim idemo po SPU20 da bi na kraju otisli sa uradimo sta uradimo...Mi smo jednostavno sprdnja...
J
JaCz
pre oko 4 sata
Gde ti je Luis Zecevic?
A
Aleks-Pariz
pre oko 2 sata
И ја се питам исто…а био је увек део овог тима, вероватно је повређен…!!!
C
Cmoljo
pre oko 1 sat
Moguce da ga klub nije pustio.Nije da na njega nesto racunaju, al mozda se kuha neka pozajmnica u Championship ili League one,recimo , pa ne zele da to ugroze pustajuci ga na nebitan turnir.Generalno, njemu bi u ovom trenutku najbolje legla ta neka pozajmnica,jer sa 18, u ovoj modernoj eri u kojoj zivimo, bi trebao da pocne da igra seniorski fudbal.Metiljanje po nekim u21 , u 18 ligama je cisto gubljenje vremena.
T
Trebinje
pre oko 4 sata
Naravno da nismo. Ovo je najvece pojacanje sto ne igraju fiktivni talenti sa rajka. Jer da igraju opet bi sami sebi davali golove kao protiv zelenortskih i meksika.

Mladen
pre oko 4 sata
Zato najjaca skola evrope titule nema deceniju








