Komentari na vest

Petrić okupio Orliće i šeretski poručio: Nismo oslabljeni, jer je ovo najbolje što trenutno imamo

S

Selektore

pre oko 1 sat

3 dana da radimo bez lopte?? Kakvu uigranost i timsku ideju da ocekujemo od ovih momaka
R

Radojko12

pre oko 1 sat

Kostov je i katastrofalnom padu forme, pa tako pada i cena i interes klubova za njega, zato su ga povukli da se ne blamira još više. Setite se njegove igre protiv Zelenortskih ostrva i Meksika, od tad dalje ni jedenevjesti da se neko interesira za njega, na kraju če na žalost biti neki Zenit.

FiumenBG

pre oko 1 sat

samo srce na teren! srecno momci! samo hrabro i samo jako!!!
D

Desha

pre oko 2 sata

Je li moguće da je jedan klub jači od saveza i države? A ovamo se pozivaju na srpstvo i državu Srbiju. Toliko o tome. Idemo dalje!

FC RED STAR

pre oko 2 sata

Teška priča sa nama, generalno

Popokatlpetl

pre oko 2 sata

Nikad se ne zna,a bolje sto nemaju pritisak

Mozzart Nalog

pre oko 2 sata

tu nista ne treba ocekivati od njih

Bosque

pre oko 2 sata

A manekeni cuvaju noge...
J

Just

pre oko 3 sata

NIJEDAN iz Dijaspore

Petar Kocevic

pre oko 3 sata

ne ocekujte nista

KuukYY

pre oko 3 sata

baeltani splavarosi
D

DDS900

pre oko 3 sata

Nase reprezentacije sastavljaju menadzeri.

Slavko Ćosić

pre oko 3 sata

Ono što imaš i sa čime raspolažeš . Tako da ništa ne može da nas razočara .

Noki71

pre oko 3 sata

Los rad saveza,nista pametno nisu uradili.

Sloba

pre oko 3 sata

nismo mi za to ljudi
J

Jovan190

pre oko 3 sata

Dokle ce struka u Srbiji da ćuti i savija kicmu?Koliko cete jos umesto kicme imati lastis?Setite se predaka i u tezim situacijama (svi ratovi) su stajali uspravno…a vi? Poklekli ispred neznalica i hohstaplera?Znam da vas ima i strucnih i ljidskih,samo treba da se ispravite …
d

da smo neki nomalan savez

pre oko 3 sata

doneli bi odluku da se svakom ko odbije poziv za reprezentaciju doživotno zabrani nastup za istu pa makar bio zlatna kopačka i najbolji na svetu. Svi se ti klinci prodaju kroz reprezentaciju i posle se kurvaju, ubacite u ugovore da moraju da vas klubovi puste da igrate za reprezentaciju i ćao. I lažni mesi i mali bugarin su bili u A timu dok su bili na prodaju, a sada kad su prodati više ih nigde nema.
@

@

pre oko 2 sata

Meni je ovo fascinantno, pre turnira idemo po medalju pa zatim idemo po SPU20 da bi na kraju otisli sa uradimo sta uradimo...Mi smo jednostavno sprdnja...
J

JaCz

pre oko 4 sata

Gde ti je Luis Zecevic?
A

Aleks-Pariz

pre oko 2 sata

И ја се питам исто…а био је увек део овог тима, вероватно је повређен…!!!
C

Cmoljo

pre oko 1 sat

Moguce da ga klub nije pustio.Nije da na njega nesto racunaju, al mozda se kuha neka pozajmnica u Championship ili League one,recimo , pa ne zele da to ugroze pustajuci ga na nebitan turnir.Generalno, njemu bi u ovom trenutku najbolje legla ta neka pozajmnica,jer sa 18, u ovoj modernoj eri u kojoj zivimo, bi trebao da pocne da igra seniorski fudbal.Metiljanje po nekim u21 , u 18 ligama je cisto gubljenje vremena.
T

Trebinje

pre oko 4 sata

Naravno da nismo. Ovo je najvece pojacanje sto ne igraju fiktivni talenti sa rajka. Jer da igraju opet bi sami sebi davali golove kao protiv zelenortskih i meksika.

Mladen

pre oko 4 sata

Zato najjaca skola evrope titule nema deceniju