Komentari na vest

Popodnevna dremka, pa burna završnica: Siti bio na konopcima, ali ga je Niko lansirao u finale FA kupa

Branislav Jovanovic

pre oko 1 mesec

Provlace se cele sezone
S

Slaviša Trifunović

pre oko 1 mesec

Bravo za Mančester Siti!

snezana radovic

pre oko 1 mesec

navijači Građana nisu bili previše zainteresovani za duel sa petoplasiranim timom Čempionšipa, te su na najvećem engleskom stadionu ove subote jasno bile uočljive prazne stolice u sektoru rezervisanom za nebeskoplave. Nije ovo bila utakmica koju će pamtiti pristalice kluba sa Etihada, ali i pored svega toga,

Batina1

pre oko 1 mesec

Šteta za Sautempton.
R

Rirera

pre oko 1 mesec

Tesko ali uzese ovo, napeto
K

Koventri1986

pre oko 1 mesec

Dobro je Siti pobedio,kad je igrao sa dva igrača manje.Savinjo i Mateus Nunješ,ono je da ne poveruješ.Ko njih plaća,ludji je od njih.
m

mmyyaat

pre oko 1 mesec

Gradjani su spaseni
m

mmyyaat

pre oko 1 mesec

Veoma neocekivano jedva su se spasili

Elvis Fejzic

pre oko 1 mesec

City na svakoj utakmici preko 25 šuteva ali jedva nekako daju 1-2 gola. Pored takvih igrača loša efikasnost
n

nuki63

pre oko 1 mesec

City na kraju može da osvoji 3 trofeja ove godine. Kako su se stvari promenile
S

Sate33

pre oko 1 mesec

Ne bih dopustili da pobedi neki drugi tim
S

Sate33

pre oko 1 mesec

Veoma očekivano...

Lix

pre oko 1 mesec

Koliko je Siti postao veliki tim...

srecko Janjic

pre oko 1 mesec

Da je "neka druga" ekipa bilo bi provukli se a ovako je to "atomski" fudb

Michael Simpson

pre oko 1 mesec

Iskreno dobro se drzali gosti iskreno tako da to je sto je. Delovalo je da ce mnogo lakse biti ali nece

Nemanja Matic

pre oko 1 mesec

Bravo za Siti borili su se, da nije nesto bila utakmica za gledanje ali je vredelo gledati...

Gospodar neba

pre oko 1 mesec

Dobra zavrsnica. Prosao mi i 1 i tim1 2+
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

Iako su potcenili rivala i igrali ispod nivoa, kvalitet i reakcija u završnici doneli su Sitiju preokret i nastavak dominacije u FA kupu.

Bogdan Djordjic

pre oko 1 mesec

siti kakva je ovo ekipa naopako ne mogu da ih smislim da nisu gol primili ne bih ga dali do sutra samo da aresenal uzme titulu!

Goran Radovanovic

pre oko 1 mesec

Na kraju ce i titula biti uzeta bez problema ikakvog
V

Vldblk9a

pre oko 1 mesec

Kakav klub, pola Vemblija ne mogu da napune.
Т

То је

pre oko 1 mesec

Клуб који је двадесет година држао рекорд посете у ТРЕЋОЈ лиги па га престигао Сандерленд пре 7-8 година али трапави људи који не знају да шутну лопту га називају пластиком.
V

Vldblk9a

pre oko 1 mesec

Rekord posete u trecoj ligi :) pa da li je realno haha. Oni ne mogu da napune Etihad u PL u ovom njihovom zlatnom dobu, jedini klub koji ima oko 40% dostupnih karata za svaku utakmicu, a ti pricas o trecoj ligi? Evo Totenhem i WH ako ispadnu do trece lige oborice taj rekord :)
N

Napapijri

pre oko 1 mesec

Na kraju ce siti uzeti 3 trofeja ove sezone….a realno su krs kakvi su bili proslih sezona……generalno svi englezi su losi. I nek uzmu samo ne budjavi arsenal
1

1410

pre oko 1 mesec

Da je "neka druga" ekipa bilo bi provukli se a ovako je to "atomski" fudbal

manci44

pre oko 1 mesec

Pa posto su igrali 90 min Viktorije nekad je i miralo da prodje neka lopta ,dobro da su samo 2..

nenanena2

pre oko 1 mesec

Lepo piše u naslovu da je Sity bio na konopcima
D

DDF

pre oko 1 mesec

Ni oni sami ne znaju kako su pobedili,da Sauptemton nije dao gol otisla bi utakmica u produzetke
E

Emir hadzii

pre oko 1 mesec

Ljudi bili bolji ceo mec u drugu ih nabili u kazneni,treba pricat kako jeste...

Nikola Veljković

pre oko 1 mesec

na kraju će i titulu uzeti bez problema
s

str

pre oko 1 mesec

Foden mi liči na Anthonya dok je nastupao za Man Utd

Urke97

pre oko 1 mesec

Gvardiola rešio da ove godine osvoji sve u Engleskoj i to sve u zadnjim minutima

Damir Jovic

pre oko 1 mesec

Nikad lošija igra Mančestera...